Güncel

Başkan Yılmaz'dan, Özbağ Belediyesi'ne jest

Başkan Yılmaz'dan, Özbağ Belediyesi'ne jest

Okunma: 373

16 Şubat 2021 16:31
-A

+A

         Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, Özbağ Belediyesine Jest... Başkan Atılgan Yılmaz Mucur Belediyesine ait çöp kamyonunu geçici bir süreliğine Özbağ Belediyesine vererek  jest yaptı.
Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, Cumhur ittifakından Kırşehir'in beldesi olan Özbağ Belediyesine çöp aracı bağışladı. Başkan Yılmaz yaptığı açıklamada "Özbağ Belediyesi Kırşehirimizin bir beldesi Cumhur ittifakının Belediyesidir. Milliyetçi Hareket Partisinden, hizmet amaçlı kullanılacak bir araç  verdik hayırlı ve uğurlu olsun, imkanlarımız el verdiği müddetçe gereken yardımı tabiki yapacağız." dedi.
         Özbağ Belediye Başkanı Rasim Arazay, "Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz'a Özbağ halkı adına  teşekkür ediyorum, inanın bizleri çok duygulandırdı. Mucur Belediyesi artık bundan sonra Özbağ Belediyesi ile birlikte  Kardeş Belediyemizdir , teşekkür ediyorum Allah yar ve yardımcınız olsun" dedi.
        Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz; "Belediye Devlet demektir. Devlet vatandaşa değer vermekle yükümlüdür. Çünkü devletin varoluşunun nedeni şucu bucu diye ayırmadan ötekileştirmeden vatandaşa hizmet etmektir. En yüce hizmet; karşılık, kazanç beklemeden yapılan hizmettir. Şuan Özbağ Belediyesinin yanında olduğumuz gibi her zaman da Cumhur ittifakının ve vatana, millete memlekete vatandaşa hizmet edenlerin yanında olacağız." dedi.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku