Güncel

Başkan Yılmaz'dan üyelere ziyaret

Başkan Yılmaz'dan üyelere ziyaret

Okunma: 375

18 Ocak 2021 15:05
-A

+A

        Hizmetlerine hız kesmeden devam eden Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası, ilimizde faaliyetlerini sürdüren üyelerine ziyaretlerine devam ediyor.
        Oda üyelerini yerlerinde ziyaret etmek, sorun ve isteklerini dinlemek ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak amacıyla gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ve Genel Sekreter Pınar Demir ile birlikte ziyarette bulundular.
Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ve Genel Sekreter Pınar Demir,  Oda üyeleri Elatlı Un ve Hamur Entegre Tesisleri Limited Şirketi yetkilisi Necip Elatlı, Mert Kayalı Mert Mekatronik Limited Şirketi yetkilisi Yüksel Kayalı ve Meva Unlu Mamulleri Limited Şirketi yetkilisi Nural Taş'a ziyarette bulundular.
Ziyarette Pandemi sürecinde İş Dünyası’nın sorunları ve bu sorunlara çözüm olacak önerileri ve yapılacak çalışmalar hakkında bir sohbet gerçekleştirdiler.
"Elimizden geldiği kadarıyla  üyelerimizi en üst seviyede ziyaret etmeye devam edeceğiz.Amacımız üyelerimizin  sorunlarını  dinlemek ve sorunlarına çözümler üretebilmektir" diyen Başkan Yılmaz, oda hedefleri, çalışmaları, projeleri ve bölgemizdeki mevcut gelişmeler hakkında bilgiler verdi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku