Güncel

Başkan Yücesan, "Sağlık çalışanlarının iyi şartlarda olması için mücadele ediyoruz"

Başkan Yücesan, "Sağlık çalışanlarının iyi şartlarda olması için mücadele ediyoruz"

Okunma: 330

21 Ağustos 2020 15:48
-A

+A

         Sağlık-Sen Kırşehir Şubesinden sağlık çalışanlarına moral ziyaretleri devam ediyor.
         Sağlık-Sen Kırşehir Şubesi Başkanı Yasin Yücesan ve yöneticiler, Acil Sağlık İstasyonunda görev yapan personeli, Kaman devlet Hastanesine, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma hastanesi sağlık çalışanlarını ziyaret etti.
Sağlık-Sen Kırşehir Şubesi yöneticileri, sağlık çalışanlarını ziyaret ederek moral verdi.
         Şube Başkanı Yasin Yücesan ve yönetim kurulu üyeleri, İl Sağlık Müdürlüğü bünyesindeki nöbette olan çalışanları ziyaret etti.
Ziyaretlerde, sağlık çalışanlarının sıkıntıları ve talepleriyle ilgili bilgi alan sendika yöneticileri, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını ile mücadele eden sağlık çalışanlarına moral verdi.
Başkan Yücesan, yaptığı açıklamada, sahada salgınla mücadele eden sağlık çalışanlarına moral verebilmek için her türlü gayreti gösterdiklerini söyledi.
          Sağlıkçıların moral ve motivasyona çokça ihtiyaç duydukları bir dönemde olduklarını vurgulayan Başkan Yücesan, şunları kaydetti: "Sağlık çalışanlarının iyi şartlarda olması için mücadele ediyoruz. Onlar, canla başla koronavirüs salgınıyla mücadele ederken sendika yönetimi olarak bizler de hep onların yanlarında olduğumuzu göstermek istedik.
          Kırşehir Sağlık-Sen Şube Başkanlığımız Pandemi Başladığından bu güne sahadayız. Bütün sağlık çalışanlarımız canla başla covit 19 virüsüyle mücadeleye devam etmekteler. onların bu mücadelede moral motivasyonlarını yüksek tutmak için maddi manevi üyelerimizin her gün yanındayız herdaim de sahada olacağız allah bütün sağlık çalışanlarımizı bütün virüslerden Korusun. Allah kolaylıklar versin."

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku