Güncel

Başkan Yücesan; "Savaş ve mücadele derken bunu kastetmemiştik!..."

Başkan Yücesan; "Savaş ve mücadele derken bunu kastetmemiştik!..."

Okunma: 530

23 Eylül 2020 16:27
-A

+A

      Sağlık çalışanlarının artık tahammülü kalmadı. Bir yandan virüsle mücadele ederek canlarını tehlikeye atan sağlık çalışanları bir yandan da şiddete, zorbalığa maruz kalarak mücadele vermektedir. Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaşanan şiddet olayını kınayan Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan sağlık çalışanlarına destek vererek, geçmiş olsun dileğinde bulundu.
Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan, Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaşanan şiddet olayına tepki göstererek, "Savaş ve mücadele derken bunu kastetmemiştik" dedi.
        Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hasta yakınları tarafından sağlıkçılara yönelik gerçekleştirilen şiddet olayına tepki gösteren Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yücesan, “Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaşanan insanı dehşete düşüren şiddet, durumun boyutu ortada... Salgın döneminde bu yaşananlar karşısında şaşkınlığımızı gizleyemedik. Salgın döneminde şifa dağıtmak için tüm gücüyle hizmet üreten ellerin, kendi canlarını korumak için kapıyı tutarak gövdelerini siper etmeleri şiddetin ulaştığı boyut ve sağlık çalışanlarındaki etkisini göstermektedir. Sağlık çalışanları virüsle mücadele edebilir, zorbalıkla değil! Keçiören EAH’ta çalışan arkadaşlarımıza geçmiş olsun diliyoruz." dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku