Güncel

Başkan Yücesan, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünü ziyaret etti

Başkan Yücesan, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünü ziyaret etti

Okunma: 142

16 Ekim 2020 15:59
-A

+A

        Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan yönetim kurulu üyesi Recep Kadir Turpçu ile birlikte Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünü ziyaret etti. Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara ile makamında görüşen Başkan Yücesan, içinde bulunduğumuz durumdan ötürü vermiş oldukları mücadele ve hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür etti.
        Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara ziyaret ederek koronavirüsle mücadelede Sağlık Çalışanlarımıza  ve pandemi sürecinde hizmet alanları koruma adına yapılan cefakar çalışmalara teşekkür eden Başkan Yücesan, ziyaretin anısına Sağlık-Sen Genel Merkezi adına “Yükünüz Yükümüzdür, Sizler Umudun Adısınız” yazılı plaket hediye etti.
Samimi bir şekilde gerçekleşen ziyarette; Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde yapılan hizmetler ve gündemi dair konular hakkında fikir alış verişinde bulunuldu. Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yücesan, “Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar devletimizin toplumumuza ve aileye uzattığı şefkat elidir. Aile kurumu ise hayatın her evresinde en önemli kurumdur. Destek aldığımız, paylaştığımız ve sığındığımız bu kavram insanların en önemli unsurudur. Aile kavramı genelde çocuklar için çok önemli görünür. Düzenli bir aile ortamının sağlanması ve virüsle mücadele kapsamında emek veren başta il müdürümüz olmak üzere tüm sosyal hizmet çalışanlarımızı yürekten kutluyor başarılarının devamını diliyorum.” ifadelerinde bulunarak görüşlerini aktardı.
          Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürü Baykara, Başkan Yücesan'a göstermiş olduğu gayret samimiyet ve desteklerden dolayı günün anısına vefa plaket takdim ederek teşekkür etti.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku