Güncel

Başkan Yücesan, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Aslan'ı ziyaret etti

Başkan Yücesan, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Aslan'ı ziyaret etti

Okunma: 168

7 Ekim 2020 15:23
-A

+A

     Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan’ı ziyaret etti.
      Ziyaret sırasında karşılıklı fikir alışverişinde bulunan, Türkiye’nin yerli ve milli sendikası olarak sadece hak sendikacılığı yapacaklarını vurgulayan Başkan Yücesan, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan ve ekibine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederek, plaket hediye etti.
      Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, Kırşehir için birlikte çok  işler yapacaklarını dile getirdi.
       Koronavirüsle mücadelede Sağlık Çalışanlarına vermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkür ederek ziyaretin anısına Sağlık-Sen Genel Merkezi adına “Yükünüz Yükümüzdür, Sizler Umudun Adısınız” yazılı plaket hediye ettiler.
Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan; "İlimizin gerek sağlık sorunlarının gerekse sağlık çalışanlarımızın içinde bulunduğu sıkıntıların aşılmasında hem destek veren, hem de bizlerle birlikte çaba sarf eden
İl Başkanı Aslan'a teşekkür ediyorum. İçinde bulunduğumuz durum dolayısı ile birlikte sorunların çözümünde, sıkıntıların giderilmesinde il başkanımızla birlikte el ele vererek var gücümüzle çalışacağımıza inanıyorum." dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku