Güncel

Başkan Yücesan; bayramda nöbette olan sağlık çalışanlarını ziyaret etti

Başkan Yücesan; bayramda  nöbette olan sağlık çalışanlarını ziyaret etti

Okunma: 405

3 Ağustos 2020 15:08
-A

+A

        Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin YÜCESAN, bayramda sağlık çalışanları ile bir araya geldi.
        Başkan Yücesan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kırşehir Ahi Evran Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve 112 komuta merkezlerinde Bayramda nöbet tutan fedakar sağlık çalışanlarını ziyaret ederek Kurban Bayramlarını kutladı....
Gösterdikleri ilgi, nezaket ve güler yüzlerinden dolayı sağlık çalışanlarına teşekkür eden Başkan Yücesan, çalışmalarında kolaylıklar diledi.
        Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin YÜCESAN Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Kurban Bayramı tatilinde nöbetinin başında olan sağlık çalışanlarını ziyaret edip bayram tatilinde görevinin başında olan sağlık çalışanları ile hasbihal ederek çeşitli hediyeler verdiler.
Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin YÜCESAN; "Bayramlar; kardeşlik, sevgi ve hoşgörü ortamının yeniden tesis edilebilmesine imkan sağlayan müstesna günlerdir. Kırşehir'de söylem ve üslubumuz karşısında münakaşa ve çatışmayı değil, devamlı diyaloğu tercih ettik. Had bildirme değil, gönül alma düsturuyla yürüdük. Sağlık-Sen Kırşehir Şubesi olarak gece gündüz demeden ortaya koyduğumuz sendikal mücadele ve azim bizleri hedefe ulaştıran sebeplerdir. Gösterdikleri ilgi, nezaket ve güler yüzlerinden dolayı sağlık çalışanlarımıza teşekkür ederiz. Katkı ve desteklerinden dolayı şehrimizin %100 yerli firması Özbağ Gazozu’na da teşekkür ediyoruz." dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku