Güncel

Başkan Yücesan:"SAĞLIK-SEN'İN İzmir 2 Nolu Şubesi 2. Olagan Genel Kurulunu hayırlısıyla gerçekleştirdik"

Başkan Yücesan:"SAĞLIK-SEN'İN İzmir 2 Nolu Şubesi 2. Olagan Genel Kurulunu hayırlısıyla gerçekleştirdik"

Okunma: 738

7 Eylül 2020 17:02
-A

+A

        Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikasının (SAĞLIK-SEN) İzmir 2 Nolu Şubesi 2. Olağan Şube Genel Kurul Toplantısı, çoğunluk sağlanarak 05 Eylül 2020 tarihinde Wyndham Grand  İzmir Otelinde, 11:00 -17:00 saatleri arasında yapıldı. Yeni görev alan, görev değişikliğinin yapıldığı genel kurul toplantısına Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan'da katılım sağladı.
         Genel Kurul’a Genel Başkan Semih Durmuş, Genel Başkan Yardımcıları Mahmut Faruk Doğan ve Yusuf Dural, Memur Sen İl Temsilcisi Ali Kaya’ya, Ankara Üniversiteler Şube Başkanı Ercan Öztürk, İzmir 2 Nolu Şube Başkanı Ekrem Özdemir, Kırşehir'i  temsilen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan, Aydın Şube Başkanı AbdülBaki Karaer, Kayseri Şube Başkanı Hakan Keser, Nevşehir Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat, Sivas Şube Başkanı Muhittin Musaoğlu, Ak Parti Narlıdere İlçe Başkanı Kadir Bekar ve çok sayıda delege katıldı.
          İzmir 2 Nolu Şubesi 2. Olağan Şube Genel Kurul Toplantısının gündem programı ;  Açılış ve Divan Teşekkülü, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı, Şube Başkanının Açılış, Konuşması, Protokol Konuşmaları, Faaliyet Raporunun Okunması, Mali Raporun( Bilanço) Okunması, Raporlar Üzerine Görüşme ve İbra, Dilek ve Temenniler, Seçimler, Kapanış olarak gerçekleştirildi.
Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan , "Yeni görev alan, görev değişikliği yapılan bütün kardeşlerimiz bu dinamizmin birer parçasıdır. Hangi görevde olursa olsun bu çatı altında vazife üstlenen tüm kardeşlerimize şükranlarımızı sunuyoruz."
 
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku