Güncel

Başkan Yücesan'dan, Uzman Erbaş Ülger'e ziyaret

Başkan Yücesan'dan,  Uzman Erbaş Ülger'e ziyaret

Okunma: 1024

12 Ocak 2021 15:35
-A

+A

          Kuzey Irak’ta el bombası patlaması sonucu vücudunun 7 yerinden şarapnel parçası isabet etmesi sonucu yaralanan Uzman Erbaş Hidayet Ülger tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi. Ambulans ile Mucur’da ki baba ocağına getirilen Ülger’e geçmiş olsun ziyaretleri devam ediyor. Ziyaretler kapsamında Sağlık Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan ve Yönetin Kurulu Üyesi Recep Kadir Turpçu gazimizi evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular.
          Sağlık- Sen Şube Başkanı Yasin Yücesan ve Yönetimi Kurulu Üyesi Recep Kadir Turpçu ile birlikte  Kuzey Irak’ta yürütülen operasyonda  yanında el bombası patlaması sonucu vücudunun 7 yerinden şarapnel parçası ile yaralanan ve tedavi olduğu hastaneden taburcu edilen hemşerimiz Uzman Erbaş  Hidayet Ülger'i baba evi olan Mucur Kurugöl Köyünde geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.
          Başkan Yücesan; "Gazimize geçmiş olsun diliyor biran önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz. Rabbim vatan uğruna canını siper eden güvenlik güçlülerimize sağlık ve başarılar nasip etsin İnşallah." ifadelerinde bulundu.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku