Güncel

Başkan Yücesan'dan, Genel Başkan Durmuş'a ziyaret

Başkan Yücesan'dan, Genel Başkan Durmuş'a ziyaret

Okunma: 761

21 Aralık 2020 16:43
-A

+A

      Sağlık-Sen Kırşehir heyeti, Sağlık-Sen Genel Başkanımız Semih Durmuş ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Faruk Doğan'ı makamında ziyaret etti. Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan ve Yönetimi kurulu üyeleri Erdal Sevimli ve Recep Kadir Turpçu tarafından gerçekleştirilen ziyarette pandemi süreci ve sağlık çalışanlarının sorunları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.
       Sağlık çalışanlarının sorunları ve beklentilerini genel başkana iletmek amaçlı yapılan ziyaret için "Pandemi sürecinde cansiparane çalışan üyelerimiz ve sağlık çalışanlarımızın dileği; Döner sermaye uygulamasında adaleti ve iş barışını tesis edecek bir sistemin hayata geçirilmesini  istiyoruz." ifadelerinde bulunan Başkan Yücesan; şunları kaydetti:
       "Covid-19 sürecinde kahramanca fedakarca mücadele eden sağlık çalışanlarının BİR BÜTÜN OLARAK DEĞERLENDİRİLMESİ, SOSYAL HAKLARIN İYİLEŞTİRİLMESİ, 3600 EK GÖSTERGENİN BİR AN ÖNCE VERİLMESİ, EK ÖDEME YERİNE TEK VE HAKKANİYETLİ BİR İYİLEŞTİRMENİN YAPILMASI, KAMU DIŞI ASE LERİN KADROYA GEÇİRİLMESİ TÜM SÖZLEŞMELİ STATÜDE ÇALIŞANLARIN TEK ÇATI ALTINDA TOPLANARAK TAYİN MAAŞ vb. iyileştirmelerin bir an önce hayata geçirilmesi gerektiği  Genel Başkanımız Sn. Durmuş'a iletildi.
      "Ayrıca Pandemi sürecinde özveriyle çalışan tüm sağlık çalışanlarına teşekkür eder Covid-19'suz güzel günler dileriz.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku