Güncel

Başkan Yücesan'dan Milletvekili Turan'a ziyaret

Başkan Yücesan'dan Milletvekili Turan'a ziyaret

Okunma: 246

10 Ekim 2020 15:17
-A

+A

       Sağlık çalışanlarının memnuniyet düzeyini artıracak adımlar noktasında sendika olarak yapılacak olan istişarelerin çok önemli olduğunu vurgulayan Başkan Yücesan ziyaretlerine devam ediyor. Ziyaretler kapsamında Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin      Yücesan, AK Parti Ankara Milletvekili Hacı Turan'ı ziyaret etti.
       Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan yönetim kurulu üyesi Recep Kadir Turpçu ile birlikte AK Parti Ankara Milletvekili Hacı Turan'ı ziyaret etti.
       Başta 3600 ek gösterge olmak üzere sağlık çalışanlarının istek ve taleplerini aktaran Başkan Yücesan, AK Parti Ankara Milletvekili Hacı Turan'ı Gazi Meclisimizde ziyaret ederek koronavirüsle mücadelede Sağlık Çalışanlarına vermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.
       AK Parti iktidarında sağlık çalışanlarına ciddi katkılar sağladıklarını, bundan sonra da sağlamaya devam edeceklerini dile getiren Milletvekili Turan desteklerin devam edeceğini vurguladı.
Güncel sağlık sorunlarına ilişkin gelişen istişarelerin ardından AK Parti Ankara Milletvekili Turan, "‪ TBMM’de ziyaretimize gelen Sağlık-Sen Kırşehir İl Temsilcisi Yasin Yücesan ve yönetimine nazik ziyaretleri ve sendika çalışmaları hakkında verdikleri bilgiler için teşekkür ediyorum" dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku