Güncel

Belediye, 'Konut Temizliği' sosyal projesini hayata geçirdi

Belediye, 'Konut Temizliği' sosyal projesini hayata geçirdi

Okunma: 156

8 Şubat 2021 12:21
-A

+A

KIRŞEHİR (İHA)
       - Kırşehir Belediyesi, kendi temizliklerini yapamayacak durumda olanlar için 'Konut Temizliği' sosyal projesini hayata geçirdi.
Belediye Başkanı Selehattin Ekicioğlu, kendi temizliklerini yapamayacak durumda olan yaşlı ve hastalara evlerinde belediye birimlerinin destek olduğunu söyledi.
        Kırşehir Belediyesi’ne bağlı ekipler, evlerinde kendi temizliğini yapamayacak durumda olan kişileri ziyaret ederek evlerini temizliyor. Özellikle ev temizliğine ihtiyaç duyan evlerinde yalnız yaşayan yaşlılar ile hastaların tespiti belediye birimlerince yapılıyor.
Belediyeye geri dönüşlerin çok iyi olduğunu aktaran Belediye Başkanı Ekicioğlu, "Bu hizmeti sunduğumuz hemşehrilerimiz ve özellikle il dışında yaşayan çocukları ve yakınları bu hizmetimizden dolayı memnuniyetlerini bildiriyorlar. Aynı zamanda, belediyemiz ‘Tıbbi      Malzeme ve Cihaz Desteği Projesi’ ile evlerinde tedavisi devam eden ve bakıma muhtaç olan hastalarımızın ihtiyaç duyduğu tıbbi malzeme ve cihazların desteğini sunuyor. Dertlere çözüm üretmeye devam edeceğiz’’ dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku