Genel

BERBER VE KUAFÖRLER AŞI OLDU

BERBER VE KUAFÖRLER AŞI OLDU

Okunma: 494

16 Haziran 2021 15:05
-A

+A

Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğinde aşı hakkı olan berber ve kuaförlere ilk doz aşıları yapıldı.

Kırşehir Berberler ve Kuaförler Odası girişimleriyle düzenlenen organizasyonla sağlık memurları ve hemşireler Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ne gelerek aşı olmak isteyen ve randevu alan berber ve kuaför esnafına aşılarını yaptı.
Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk yaptığı açıklamada önceliği bulunan esnafları aşı olmaya davet etti.
Öztürk açıklamasında, “Bu işte bizlere öncülük eden başta Valimiz Sayın İbrahim Akın’a İl Sağlık Müdürümüz Ali Bulut’a ve emeği geçen sağlıkçılarımıza teşekkür ediyoruz. Tekrar esnafımıza sesleniyorum. Aşı önceliği bulunan ve randevusunu alan esnaflarımız randevularını geciktirmesin ve zamanında aşılarını yaptırsınlar. Gidilmeyen her randevu çöpe atılan bir aşı demek, bu da devletimize milletimize zarar demektir. Bu konuda esnaf kardeşlerimizden duyarlılık bekliyoruz. Bugün 90 kişinin müracaatını aldık ancak 42 kişi gelip aşısını oldu. Müracaatlar sonucunda verilen randevu gününde aşı olmaya gitmeli ve ihmal etmemeli. Bu beladan kurtulmak, devletimizin, ülkemizin kalkınması için aşılama çok önemli. Esnaflarımızı aşılarını olmaya davet ediyorum.” dedi.
Aşı yaptıran esnaflara maske ve kolonya hediye edildi.
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku