Güncel

Bizlerin konfederasyon olarak hiç kimse ile çatışmamız söz konusu değil

Bizlerin konfederasyon olarak hiç kimse ile çatışmamız söz konusu değil

Okunma: 411

20 Aralık 2021 16:56
-A

+A

 - Kırşehir Anadolu Şehit Aileleri Derneğinin; Anadolu Ölümsüz Kahramanlar Konfederasyonuna katıldığını açıklayan Dernek Genel Başkan Yardımcısı Ali Sarıca, ülke genelinde şehit aileleri dernekleri tarafından uzun süredir yürütülen çalışma ile Anadolu Ölümsüz Kahramanlar Konfederasyonunun kurulduğunu söyledi.
Derneği Ahi Çarşısında bulunan Anadolu Şehit Aileleri Derneği Başkanı Sarıca yaptığı açıklamada; "Yönetim kurulu kararıyla dernek binamızı yeni yerine taşıdık. Bizlerin konfederasyon olarak hiç kimse ile çatışmamız söz konusu değil. Şehit aileleri için çalışmalarımızı ülke genelinde etkili şekilde yürüteceğiz. Amacımız ve ortak noktamız, şehit ailelerinin sorunlarını çözmektir. Konfederasyondaki tek amacımız şehit ailelerinin aracı olmadan bürokrasi ile net bir şekilde görüşebilmesini ve sorunlarının çözümünü sağlamaktır" dedi.
Anadolu Ölümsüz Kahramanlar Konfederasyonu Genel Başkanlığı görevini Ahmet Büyükburç, başkan yardımcılığı görevini ise Ali Sarıca üstleniyor. Türkiye genelinde 35 dernek birleşerek 4 federasyon oluşturduktan sonra konfederasyon kurulmasının önü açılmıştı.
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku