Güncel

BORSA'da AKREDİTASYON GELİŞTİRME DENETİMİ YAPILDI…

BORSA'da AKREDİTASYON GELİŞTİRME DENETİMİ YAPILDI…

Okunma: 137

3 Ekim 2020 16:48
-A

+A

       Kırşehir Ticaret Borsası telekonferans yöntemi ile Akreditasyon Geliştirme Denetimi yapıldı.
       Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında, Kırşehir Ticaret Borsasının Yönetim ve Oda Borsa Mevzuatı, Mali Yönetim, İnsan Kaynakları Yönetimi, İş Planlaması ve Yönetimi, haberleşme ve Yayınlar, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Kullanımı, Üye İlişkileri, Kalite Yönetimi, İletişim Ağı, Politika ve Temsil, Bilgi ve Danışmanlık ve Destek, İş Geliştirme ve Eğitim, Satış Salonu ve konularında inceleme yapıldı.
Pandemi nedeni ile Telekonferans yöntemi ile yapılan ve yaklaşık 10 saat süren denetime Türk Loydu Denetçisi Serkan Şahin katılırken, Kırşehir Ticaret Borsa'sından ise Genel Sekreter Battal Çelik, Akreditasyon Sorumlusu Zeynep Yıldırım ve Akreditasyon birimine destek olan personellerden Mustafa Mahlut Recep Yazıcıoğlu, Fatih Özdemir, Bülent Alan ve Hilal Tilki katıldı.
Önümüzdeki yıl yapılacak olan Akreditasyon Denetimi öncesinde gerçekleştirilen Akreditasyon Geliştirme Denetimini başarı ile tamamlanmış oldu.
        TOBB tarafından yürütülmekte olan Akreditasyon Sistemi denetimlerinin amacı, Oda ve Borsaların kaliteli hizmet anlayışıyla yürüttükleri faaliyetlerin sürdürülebilirliğinin sağlanması ve akreditasyon sisteminde yer alan Oda ve Borsaları kurumlarda gerçekleştirilen denetimlerle hizmet kalitesini sürekli geliştirmek olduğu ifade edildi.
Kırşehir Ticaret Borsa'sından ise Genel Sekreter Battal Çelik; “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin uygulamış olduğu akreditasyon sistemi Türkiye’ye özgü uygulanabilir, kapsamlı ve üye odaklı bir çalışma sistemi olarak geliştirilmiştir. Yönetim Kurulumuzla, Meclisimizle ve Personellerimizle yoğun bir çalışma süreci içindeyiz. Bundan sonraki her geçen gün bunun üzerine bir şeyler ekleyerek üye odaklı olarak çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Bu belgeyi alıp akredite olmakla iş bitmiyor. Başarılarımızı daha iyi seviyeye götürmek adına bu çalışma ve gayretlerimiz sistemli olarak devam ettireceğiz. Ekibime özveriliyle çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku