Güncel

BORSA TOBB BAŞKANINI ZİYARET ETTİ…

BORSA TOBB BAŞKANINI ZİYARET ETTİ…

16 Nisan 2018 07:43
-A

+A


            Kırşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Yavuz, beraberindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Ziyarete Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Yavuz’un yanı sıra; Meclis Başkanı Süleyman Kaya, Meclis üyelerinden Atilla Tan,Nebi Sarı,Şaban Çelik,Ömer Güzel,Neccattin Torun,Alaattin Gözel,Mevlüt Toprak,Yılmaz Yurttaş,Mustafa Şahin,Kemal Yavuz,Yüksek İstişare Kurulu üyesi Mustafa Demir ve Genel Sekreter Battal Çelik katıldılar.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için Neşet Yavuz ve ekibine başarılar ve hayırlı olsun dileklerini iletti.
Ziyarete ilişkin değerlendirmede bulunan Neşet Yavuz, “Gayet rahat geçti seçimimiz. Hizmete devam edeceğiz. Rifat Bey TOBB’u çok üst düzey seviyelere taşıdı. Her zaman ölümüne desteğimiz yanında. Teşekkür ediyoruz. Başkanımız değil ağabeyimiz, arkadaşımız, yoldaşımız. Her türlü derdimize koşuyor. Rifat Bey’e teşekkür ediyorum. Desteğimiz sonsuz. Elimizden geldiği kadar” şeklinde konuştu.
Günün anısına Borsa tarafından TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da maddi manevi çok büyük destek ve katkı sağladığı Ahi Evran Külliyesinin resmi hediye edildi.
Görüşme toplu çekinilen resimlerin ardından son buldu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku