Güncel

BÜYÜK BULUŞMA GERÇEKLEŞTİ

BÜYÜK BULUŞMA GERÇEKLEŞTİ

27 Kasım 2018 07:44
-A

+A

 

            Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı Öğrencileri ve mezunları, Öğretim görevlilerinin düzenlediği Organizasyonla bir araya geldi.Öğretim Görevlisi Esra Yılmaz’ın öncülüğünde düzenlenen Görsel İşitsel Medya- Radyo ve Televizyon Programcılığı “Mezunlar Buluşmasında” Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Mehmet Özdemir, RTV Bölüm Başkanı Halime Sultan Karahan, Öğretim Görevlileri Esin Ece Özdemir, Vahit Özdemir, Emekli Öğretim Görevlisi Burhan Güngör, 1. ve 2. Sınıf öğrencileri ile bir araya geldi.Ahi Evran Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu Konferans salonunda düzenlenen Büyük Buluşmada 1. ve 2. Sınıf öğrencileri ve Öğretim görevlileri ile bir araya gelen Mezunlar, öğrencilere hayat tecrübelerinden bahsetti. RTV Mezunu Gazetemiz Yazı İşeri Müdürü Aynur Demirel’inde katıldığı RTV Mezunlar Buluşmasında, Kırşehir Basınından “Sümeyye Şahin, Ufuk Tufan Doğan, Fahrettin, Toker, Ümmü Gülsüm Yıldız, Cihat Yaşlıgöz ve Uğur Kaplan” yer aldı.
 
“ŞİMDİKİ ÖĞRENCİLER MEZUNLARA GÖRE ÇOK DAHA ŞANSLI”
Bölüm için açılan yeni stüdyonun ve Stüdyo da bulunan ekipmanların öğrenimine devam eden öğrenciler için büyük avantaj sağladığını söyleyen, Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Mehmet Özdemir, “şimdiki öğrenciler mezun olan öğrencilerimize göre çok daha şanslı. Mezunlarımız döneminde yeterli ekipmanlarımız olmadan çok güzel projelere imza attılar. Her geçen gün gelişen Üniversitemizde Öğrencilerimizin şansı da giderek artıyor” dedi.
Böylesine büyük bir buluşmanın öncülüğünü yapan Öğretim Görevlisi Esra Yılmaz ise, “Mezun Öğrencileri aramızda görmekten mutlu olduk. Bölümün kurulduğu ilk günden bu yana her zaman bölüm için çalışıp en iyisini yapmanın gayreti içinde olacağız”
RTV Bölüm Başkanı Halime Sultan Karahan, Öğretim Görevlileri Esin Ece Özdemir, Vahit Özdemir ve Emekli Öğretim Görevlisi Burhan Güngör ise böylesi buluşmaların güzel olduğunu ve RTV bölümünün aradan yıllar geçse de her daim her yerde ve hep beraber olduğunu ifade etti.
Gerçekleşen buluşmada mezun öğrencilerin yapmış olduğu çalışmalar slayt eşliğinde izletilirken mezunlar duygu dolu anlar yaşadı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku