Güncel

Çağlayanlar Kış'a Hazır

Çağlayanlar Kış'a Hazır

Okunma: 502

24 Kasım 2021 16:47
-A

+A

Araçlar yılın belli dönemlerine göre farklı bakımlardan geçirilirler. Özellikle uzun yola çıkılmadan ya da kış aylarına girmeden önce özel bakımların yapılması gerekebilir. Örneğin kış aylarında hava sıcaklıkları düştüğü için araç içerisinde yer alan sıvıların ve lastiklerin kontrol edilmesi şarttır.

Gazetemiz'e açıklamalarda bulunan Çağlayanlar Renault Plaza Servis Danışmanı Ragıp Yağmur halkımızın, Kırşehir'imizin, ve tüm Türkiye'mizin güvenliği can sağlığı için araç bakımlarını ihmal etmeyin dedi.
Firmamız olarak sizleri kış kampanyamızla  ilgili olarak şuan 3 üzeri araçlarda yüzde 20 kış kampanyamız başladı. 4 yaş altı araçlar içerisinde de servisimizin daimini kalite bazında sunmak amacıyla 500 TL ile başlayan kampanyalarımız mevcut. Biz Kırşehir halkına servis yetkilileri olarak özellikle araçların bakımlarını antifriz kontrollerini ve akülerini ölçtürmelerini tavsiye ediyoruz. Biz antifriz kontrolü ve akü kontrollerini servisimiz olarak Kırşehir halkına ücretsiz olarak yapmaktayız. Kış kampanyası doğrultusunda araçlarımızın özellikle kış lastiklerini 1 Aralık itibariyle kış lastikleri kullanımı zorunlu hale gelmektedir. Bu yüzden Kırşehir halkına kış lastiklerini kontrolleri için ücretsiz kontrollerimiz ve kampanyalarımız doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Bu bakımda kış bakımından yağ filtresi, hava filtresi ve polen filtresinde tüm Türkiye bazında Renault bayisi olarak bütün araçlarımızda yüzde 20 ve işçilikte de yüzde 30 indirim sağlamaktayız. Bu yüzden halkımızı Çağlayanlar Renault Plazamıza bekliyoruz.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku