Güncel

ÇAĞLAYANLAR OTOMOTİV'DE KAMPANYA DEVAM EDİYOR

ÇAĞLAYANLAR OTOMOTİV'DE KAMPANYA DEVAM EDİYOR

17 Şubat 2020 16:49
-A

+A

Kırşehir'de 1991 Yılında Yetkili Renault/Dacia Satış ve Servis olarak Kırşehir halkının

 hizmetine giren Çağlayanlar Otomotiv, Türkiye’nin en çok satan ve  beğenilen otomobillerini  müşterileri ile buluşturuyor.
Türkiye genelinde Otomotiv sektöründe faizlerin düşmesi ile kampanya kapsamında yerli araç satışları ile hizmet sunan Çağlayanlar Otomotiv Satış Müdürü Âdem Yavuz, Türkiye araç  satışlarının Tüik sonuçlarına göre %40’nı Kırşehir’de geçekleştiriyoruz “dedi
Çağlayanlar Otomotiv Satış Müdürü Âdem Yavuz’un sözlerine devam ; “Renault ve Dacia bayiliği adı altında uzun süredir bu bayiliği yapmakta bununla alakalı satış servis yedek parça kaporta boya mekanik bütün işlemleri gerçekleşmekte biz Renault ve Dacia grubu olarak müşterilerimize  ekip olarak kaporta, boya ve servis olarak hizmet vermekteyiz .
Clio testlerinden üstün puan ile tamamladı
Âdem Yavuz ; “Clio aracı 5. jenerasyonu en son düzeyde tamamıyla elektronik üst düzey bir araba, çarpışma testlerinden 5 yıldız alan tamamıyla müşteri odaklı bir araç. Clio 5.  otomatik şanzımanlı bir motor 100 beygir özelliğine sahip.
“Müşterilerimiz test sürüşü yaptıktan sonra daha çok bilgi sahibi olabiliyorlar”
Adem Yavuz,” Ayın 12’si ve 15’i arası deneme sürüş günleri tasarladık, bu günlerde müşterilerimiz yeni gelen aracımızı deneme şansına sahip oluyor.
Biz de Clio araçların donanımları ve ekipmanları hakkında bilgi veriyoruz. Müşterilerimiz test sürüşü yaptıktan sonra daha çok bilgi sahibi olabiliyorlar. Elimizde ürünün 3 farklı paketi var, bunlar Joy, Toch ve İkon. Bu 3 üründe elimizde mevcut. Müşterilerimiz 3 seçeneği de aynı anda görebiliyorlar, bütçelerine uygun seçim yapabiliyor . Her bütçeye uygun ve ödeme kolaylığı ile müşterilerimizin yanındayız. Araçlarımız yerli üretim ve bu en büyük gurur kaynağımız olan Clio  Bursa'da üretimi yapılmakta. Renault  5. jenerasyonla beraber, Clio’da 15 milyon adet satışı yapıldı. Geçtiğimiz yıl 300 bin araba satışı yapılırken  bizim hedefimiz bu rakamların daha da yukarıya çıkartmak” diye belirtti.
“BİZ MÜŞTERİLERİMİZİN RAHATLIGI VE KONFORUNU DÜŞÜNEREK TASARIMLARIMIZI YAPIYORUZ”
Çağlayanlar Satış Müdürü Âdem Yavuz ,”Her daim müşterilerin rahatlığı ve konforunu göz önünde bulunarak çalışmaların devam ettiğini bu çalışmaların ardına müşterilerin test denemelerin ardına memnuniyetliklerini görmek bizleri de mutlu ediyor”
Yavuz, “Müşterilerin beklentilerini karşılayabilecek bir araç tasarımı ile halkımızın karşısındayız. Hem düşük vergi avantajı hem düşük yakıt tüketimi ile  otomatik vitesin avantajlarını bir arada görüyorlar. Şu anda çağın tercihi otomatik vites ve manuel araç fiyatına biz otomatik vites araç sunuyoruz. 111 bin liradan manuel vitesi, 116 bin liradan otomatik vitesi başlıyor bu aracın, ürünlerin donanımlarına çeşitlerine özelliklerine göre de fiyatlar değişmekte. Toplamda 5 farklı jenerasyon olan bir otomobil ile araç tutkunların karşısında .
CLİO, ŞEHİR İÇİ ARACI
Clio piyasada şehir içi aracı, yakıt tüketimi az performansı yüksek manevra kabiliyeti yüksek tam bir şehir arabası diyebiliriz. Elimizde bizde 16 çeşit araç var Renault ve Dacia olmak üzere ama her ürünün müşteri düşüncesi farklı, Clio, Symbol,Megane, Hatchback  bir çok araçlarımız ile Kırşehirlilerin beğenisine sunulduğunu belirten Yavuz Kırşehir’de lideriz dedi.
“KIRŞEHİR'DE LİDERİYİZ”.
Yavuz, ”Kırşehir'de satılan her 10 araçtan 4 tanesini Çağlayanlar Otomotiv gerçekleştiriyor”. Kırşehir'de otomotiv sektöründe  pazar lideriyiz. Araç tercihi en çok Çağlayan Otomotiv  tercih etmelerinin en büyük etkeni araçlarımız yerli üretim olması ve bir sorun olduğunda anında Kırşehir’de çözüme ulaşılması.
“HEMŞERİLERİMİZİ PLAZAMIZA DAVET EDEREK DENEME SÜRÜŞÜNÜ YAPMALARINI İSTİYORUZ”
Yavuz,” Clio 5  aracımızın donanımları ve teknik özelikleri hakkında müşterilerimiz bilgi sahibi olurken deneme sürüşü de yapma imkanı bulunuyor. Yeni çıkan aracımızı test etmeleri için, kafalarındaki soru işaretlerinin ön yargılarının tamamıyla ortadan kaldıracağını, her şeyiyle yepyeni bir araç olduğu için bunu test ettiklerinde daha iyi anlayacakları için plazamıza davet ediyoruz.” Dedi.
KAMPANYA MART AYININ SONUNA KADAR DEVAM EDİYOR
Yavuz ;”Ürün yerli bir ürün, devletimizin Türkiye'de üretilen yerli mamullerine karşı Ziraat, Vakıf, Halk ve katılım bankalarıyla gerçekleştirdiği kampanya Mart ayının sonuna kadar devam etmektedir. 50.000 liraya 24 ay yeni Clio’muz için 0,69 faiz oranıyla düşük faiz oranı ile araç sahibi oluma imkanı bulunuyor. Renault finansın da kendi içinde yaptığı bir kredi seçeneği var, buda 24.000 TL 12 ay 0 faiz ya da müşteri biraz oranını yükseltebiliyor 40.000 liraya 24 ay 0,73 faiz, 50.000 liraya 36 ayda 0,89 faiz oranı gibi seçeneklerimiz var” dedi.
RENAULT ‘UN KENDİNE AİT DÜŞÜK FAİZLİ KREDİLERİ VAR
“Artık araç sahibi olmak kolay, bankaya gitmeden araç sahibi oluyorsunuz.”  diyen Satış Müdürü Yavuz şunları kaydetti: “Artık  kredi ve sözleşmeyi biz müşterilerimizin kimlik bilgileri ile onaylatabiliyoruz ve müşterilerimiz gönül rahatlığı ile araç sahibi oluyor. RENAULT kendine ait düşük faizli kampanyası ile bu kolaylığı müşterilerine sağlıyor. Renault’un  kendine ait düşük faizli özel kredileri var. ORFİN FİNANS adı altında RENAULT’un kendi finansman şirketi var.
Renault’ da 15 bin liraya 15 ay 0 faiz kampanyası, tüm binek ve ticari araçları kapsıyor. Ticari araçlarda da 50 bin liraya 12 ay 0 faiz kampanyasını kapsıyor. Renault’un sağladığı kredi işlemleri  bankaya gitmeden hallediliyor. Müşterilere böyle bir kolaylık sağlanabiliyor. Fakat bankalardan yapılan işlemlerde bu geçeli olmuyor. Renault’un  3 modeli kampanya kapsamında.  MEGAN SEDAN, CLİO HB, CLİO SPORT TOURER modelleri kampanya kapsamında satışa sunuluyor.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku