Güncel

CEVİZKENT ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON ÖĞRENCİLERİNİN KAYMAKAM GİRGİN'E ZİYARETİ

CEVİZKENT ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON ÖĞRENCİLERİNİN KAYMAKAM GİRGİN'E ZİYARETİ

12 Mayıs 2018 07:23
-A

+A

   10-16 Mayıs tarihleri arasını kapsayan Engelliler Haftası nedeniyle Cevizkent Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri Kaymakamı Murat GİRGİN’İ makamında ziyaret ettiler.
Kaymakamı GİRGİN, “Bu hafta, çok özel  ve güzel vatandaşlarımızın sevincine ortak olmak, sorunlarının çözümüne yönelik sosyal duyarlılık bilincini artırmak, engelleri aşabilen bu insanların bakışları, dokunuşları, sözleri ile anlatmak istediklerini anlayabilmek için bir kez daha bütün imkânlarımızı ve yüreğimizi ortaya koyma zamanıdır.
Engellilerimizin sorunlarına karşı herkesin duyarlı olduğu, onların önündeki engellerin kalktığı bir dünyayı hep birlikte kurabiliriz. Herkesin engelli adayı olduğunu unutmadan, içimizdeki engelleri aşarak bize düşen sorumluluklarımızı yerine getirmek insanlık görevimizdir, herkese engelsiz bir yaşam temennisiyle; Engelliler Haftasını kutluyor, selam, saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi 
Kaymakamımız ziyarete gelen öğrencilerimize teşekkür ederek hediyesini verdi.
Daha sonra Kaymakamı Murat GİRGİN, Cevizkent Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin düzenlediği pikniğe katılarak burada eğitim gören öğrencilerimizle sohbet edip zaman geçirdi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku