Güncel

CHP Kırşehir Milletvekili ADAYI Dr. İLHAN; “KIRŞEHİR'DE BU SEÇİMDE ÇOK İDDİALIYIZ"

CHP Kırşehir Milletvekili ADAYI Dr. İLHAN; “KIRŞEHİR'DE BU SEÇİMDE ÇOK İDDİALIYIZ"

1 Haziran 2018 07:46
-A

+A


            CHP Kırşehir Milletvekili 1. Sıra adayı Metin İlhan, CHP Merkez İlçe Başkanı Selçuk Korkmaz ve Merkez İlçe Sekreteri Mesut Karakurt, dün gazetelerimiz Yeni Yeşilyurt ve Kırşehir Memlemket'i ziyaret ettiler.
Gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sürmeli ve gazete çalışanları tarafından bir süre görüş alış-verişinde bulunan CHP Kırşehir Milletvekili adayı Dr. Metin İlhan, adaylık gerekçelerini açıkladı.
“Kırşehir'de bu seçimde çok iddialıyız" diye belirten Metin İlhan, Kırşehir’in sorunlarını çözüp hizmet etmek istediğini söyledi.
Aday olduğu günden bu yana Kırşehir halkının büyük sevgi ve destekleriyle karşılaştığını belirten CHP Milletvekili adayı Dr. Metin İlhan, “AKP’yle geçen 16 yıldan sonra artık halkımız gerçekleri gördü. Erken seçim kararı almak zorunda kaldı.
 Bunu bile baskın seçme dönüştürerek ülkenin değil, kendi çıkarlarının her şeyin üzerinde olduğunu gösterdi. Bugün Türkiye için, halkımız için, 80 milyon için yeni bir umut doğmuştur. Çökme noktasına gelmiş bir ekonominin bağımsızlığını kaybetmiş yargının, ayaklar altına alınmış hukukun ve dışarıda itibarı kaybettirilmiş bir Türkiye’nin bu iktidara dayanma gücü kalmamıştır. 24 Haziran seçimlerinde inşallah CHP iktidarıyla ülkemiz her alanda rahatlayacaktır.Kırşehir ve hemşehrilerim için gece gündüz çalışacağız. 24 Haziran’da demokrasimizi, özgürlüklerimizi, parlamenter sistemimizi, çocuklarımızı, gençlerimizi, tehdit altında olan geleceğimizi mevcut iktidardan kurtarmak zorundayız. 24 Haziran’da ülkemde hukukun yeniden tesis edilmesi, barışın, huzurun ve güven ortamının yeniden sağlanması, dış politika anlayışına geri dönülmesi, özgürlükler üzerindeki baskının kalkması, insanlar arasındaki kutuplaşmanın olmaması, insanların birbirini sevmesi, huzur içinde yaşaması, çocuklarımızın çağdaş eğitim alması, parlamenter sisteme dönüşmesi, kısa yaşanabilir bir Türkiye için yaşanabilir bir kent için, sorunlarını çözmüş, daha güzel bir Kırşehir içinden elimden geleni yapacağım. Milletimizle birlikte, partililerimizle birlikte var gücümüzle gece gündüz demeden çalışacağız” diye konuştu.
Basından da desteklerini beklediğini dile getiren İlhan;" İktidara gitmek için tüm Kırşehirlilerin üzerlerine düşen sorumluluğu yerine getireceklerine bunun yanı sıra siz değerli basın mensupların da desteklerini vereceğini inanıyorum" dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku