Güncel

CHP KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ İLHAN'dan 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA MESAJI

CHP KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ İLHAN'dan 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA MESAJI

Okunma: 422

10 Kasım 2021 16:20
-A

+A

Kırşehir CHP Milletvekili Metin İlhan, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü nedeniyle mesaj yayımladı.

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü mesajı yayınlayan Metin İlhan, şu ifadelere yer verdi:
" 10 Kasım, yaptığı devrimlerle aydın ve çağdaş bir toplumun temellerini atan, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü özlem ve saygıyla andığımız gündür.
 Geçmişte verilen mücadeleleri nesilden nesile aktararak, O’nun izinde; yeniliklerini, ilkelerini her daim anmak ve yaşatmak, kurduğu Cumhuriyeti ve değerlerini koruyarak ülkenin demokratik ve çağdaş bir yolda ilerleyişini devam ettirmek bir arada var olduğumuz ve içinde bulunduğumuz toplumdaki tüm bireylerin en temel görevidir.
 Devrimlerle modern, medeni ve aydın bir toplumun oluşmasında ortaya koyduğu ülkü ve ileri görüşlülüğü ile bir toplumun geleceği için en iyisini belirleme noktasında düşünsel derinliğe sahip bir önder olması; içimizde duyduğumuz büyük gurur ve özlemle kendini hissettirmektedir.
 İlkelerini, değerlerini ve kurduğu Cumhuriyet’i koruyup, yaşatarak sahip çıkacağımıza, hep birlikte daima O’nun izinde yürüyeceğimize inanıyor, eşsiz lider Mustafa Kemal ATATÜRK'ü bir kez daha saygıyla anıyorum" dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku