Güncel

CİNGÖZ'DE İNDİRİMLER DEVAM EDİYOR

CİNGÖZ'DE İNDİRİMLER DEVAM EDİYOR

21 Temmuz 2018 07:08
-A

+A

 

            Kırşehir’de Ankara Caddesi’ndeki mağazalarıyla seçkin, kaliteli ve marka ürünleriyle Kırşehir halkının giyimde öncelikli tercihi olan Cingöz Mağazası’nda İndirimler devan ediyor.
Zevkli ve kaliteli giyinmenin Kırşehir’deki adresi olan Cingöz Mağazası’nda bay bayan ve çocuk olmak üzere bir çok markalarda yaz sezon ürünlerinde indirime gidildi. 
 Cingöz Mağazası’nın büyük indiriminden yararlanmaya davet eden Cingöz Mağazası sahibi Hüsamettin Öztürk, “ 1 Temmuzdan itibaren  yeni sezon ürünlerinde tüm memurlara ve çalışanlara geçerli olmak üzere indirime girdik.
  Her zaman söylediğimiz gibi tam alışveriş zamanı diyoruz.
Ciddi manada müşterilerimizin karına bir kampanya, aldatmaca yok. Çocuk kıyafetlerinden her çeşit ne ararsanız bulunuyor. Kampanyalara gelince biz mağazamızda normal şartlarda sattığımız ürünlerin serisi bozulmuş ürünlerin bir bölümünüde biz kendi mağazamız kendi bünyemizde auttik yapıyoruz. Onlarıda ürünlerimizin 4’de 1 fiyatına satıyoruz. Bu şekilde hem müşterilerimizin alımını kolaylaştırmış oluyoruz hem de kaliteli ürünleri ucuza almalarını sağlıyoruz. Bu sayede taleplerimiz yoğun oluyor. Şu an marka ürünlerimizde kampanya zamanını bekleyen müşterilerimiz vardı ama o ürünlerin ilk güzelliklerini gören müşterilerimizde kampanya zamanını beklemeden alıyorlar. Yani taleplerimiz var çok şükür. Tabii ki haklı olarak giyim sektörlerinde marka olarak ürünlerimiz pahalı olunca müşterilerimiz kampanya zamanlarını bekliyolar ki hem marka ürünleri alabilmek hemde kampanyalardan faydalanabilmek için.
 Mesela kampanya demişken cama asıpta işte yüzde 50’ye yüzde 50 deyipte altına yüzde 50’ye varan indirimler diye birşey değil bizim kampanyalarımız. Bizim mağazamızdaki ürünlerin kampanyaları nettir. Çünkü bu tarzdaki kampanyaların sadece müşterileri kandırma amaçlı yapıldığı düşünüyoruz ve bu yüzden bu duruma çok karşıyız. Bütün büyük mağazalar bu şekilde davranıyorlar. Ama çok yanlış bir durum. Bu durumda sadece müşterilerin görmeleri lazım. Çünkü işin ciddiyetinden çıkıyolar. Neredeyse işin sahtekarlık yönünde gitmelerine sebep oluyorlar. Bizdeki ürün fiyatları netse nettir. Müşterilerimizi kandırma gibi bir durumumuz söz konusu değildir.
Gardıroplarını yenileyecek olan Kırşehir halkının, yeni sezon ürünleri Cingöz Mağazası’nda bulabileceğini söyleyen Hüsamettin Öztürk, “Erkek reyonlarındaki Sör, Uptown, Ayyıldız Lufisa, Polo, Ecer, Cacharel, Bisse gibi markalarda Bayan giyimde de Abiye Ekol, On, Aylan, Polo, Only - Ore Pess, Cahznelli gibi ünlü markalarda yüzde 30'luk net indirimlerimiz tüm hızıyla devam ediyor.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku