Güncel

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN KIRŞEHİR AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANLARINA TEŞEKKÜR

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN KIRŞEHİR AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANLARINA TEŞEKKÜR

20 Şubat 2020 11:05
-A

+A

Kırşehir il başkanlığı toplantı salonunda yapılan plaket takdim törenine İl Başkanı Muzaffer Aslan, Teşkilat Başkanı Berat Bıçakçı, İl Genel Meclisi Başkanı Hacı Ömer Seyfi, AK Parti Belediye Meclisi Grup Başkanı Abubekir Koçyiğit ve yeni atanan merkez ilçe başkanı Ali Demir ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından teşekkür plaketleri ile onurlandırılan eski ilçe başkanlarına plaketleri verildi.
Hacı Ömer Seyfi yaptığı açıklamada; ”Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN ’ın Geçmiş Dönem Merkez İlçe Başkanlarımız için yazmış olduğu teşekkür mektuplarını toplantımız sonrasında takdim ettik. Hep birlikte kutlu davamız için büyük bir aşkla çalışmaya devam edeceğiz İnşallah “dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan mektubu  Şaban Çelik’e takdim edildi.
İl Genel Meclis Üyesi A. Şaban Çelik; Bugün başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bizlere gönderdiği teşekkür plaketini bugünkü merkez ilçe yönetimi tanışma toplantısında almış bulunuyoruz. davet eden merkez ilçe başkanımıza teşekkür ederim. Plaket töreninde bizleri onurlandıran İl başkanımıza, merkez ilce başkanımıza, İl Genel Meclis Başkanımıza, eski ilce başkanlarımıza il genel meclisi üyesi arkadaşım murat yüksele ve belediye meclisi üyesi arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Yeni seçilen merkez ilçe yönetimine de hayırlı olsun dileklerimle teşekkür ediyorum.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN ’IN İlçe Başkanlarına Teşekkür Nağmesi
“Öncelikle size en kalbi duygularımla selamlarımı sunuyor, ailenizle birlikte sağlık, afiyet, esenlik diliyorum.
Hep birlikte, milletimiz ve yeryüzündeki tüm mazlumlar için umut ışığı haline gelmiş bir davaya hizmet ediyoruz. Bu dava, sizin gibi yüreğinde Büyük Türkiye idealini taşıyan teşkilat mensuplarımızın omuzlarında yükseliyor ve inşallah yükselmeye de devam edecek. Üstlendiği vazifelerin öneminin bilincinde olan sizler gibi dostlarımız ile omuz omuza çalışmayı nasip ettiği için Rabbime ne kadar hamd etsem azdır.
AK Parti gücünü birlik ve beraberliğinden almaktadır. Genciyle yaşlısıyla, erkeğiyle kadınıyla herkesin elini taşın altına soktuğu bir teşkilatın mensuplarıyız. Bu süreçte kimi zaman önemli sorumluluklar üstlenmemiz, kimi zaman fedakârlıklar yapmamız gerekebiliyor. AK Parti'de yeni - eski diye bir kavram yoktur, sadece görev değişikliği vardır. Her AK Partili son nefesine kadar bu kutlu davanın mensubudur. Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz, bu eşsiz vatanı ve aziz milletimizi layık olduğu yere taşıyacak daha çok vazifemiz var.
Demokrasimizin güçlenmesi, ülkemizin kalkınması için “Güçlü Türkiye” sevdasıyla görev yaparak göstermiş olduğunuz fedakârlık ve özveri için teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarımızda Yüce Rabbimden muvaffakiyetler diliyorum”.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku