Güncel

DİYANET İŞLERİ BAŞKANI ALİ ERBAŞ’I DESTEKLİYORUZ...

DİYANET İŞLERİ BAŞKANI ALİ ERBAŞ’I DESTEKLİYORUZ...

29 Nisan 2020 16:20
-A

+A

       Ahi televizyonu yönetim kurulu başkanı Hasan Eraslan diyanet işleri başkanı Ali Erbaş’ı desteklediğini söyledi.
Hasan Eraslan ”İstanbul sözleşmesi ile dernekleşme ve meşrulaşma hakkı verilen kısaca LGBT diye adlandırılan manevi ve milli değerlerimizle hiçbir ilgisi olmayan sapkın hareketleri ve yaşam tarzını eleştiren diyanet işleri başkanımız sayın Ali Erbaş’ı destekliyorum.
Sayın Erbaş “Ey insanlar! İslam zinayı en büyük haramlardan kabul ediyor. Lütiliği,eşcinselliği lanetliyor. Nedir bunun hikmeti? Hastalıkları beraberinde getirmesi ve nesli çürütmelidir.”diyor.
Sayın Erbaş, kendi fikirlerini söylemiyor, Kuran-ın hükmünü söylüyor. Asırlardır İslamın sancaktarlığını yapmış, İLAİ KELİMETULLAH ‘ı kendisine KIZIL ELMA kabul eden müslüman Türk milletinin değerleri ile savaşan LGBT’nin yasallaşmasını sağlayan İstanbul şözleşmesi biran önce iptal edilmelidir.
       Sayın Cumhurbaşkanımıza sesleniyorum”sözde insan hakları bahane edilerek sapkın yaşam tarzlarını, aileyi ve nesli yok etmek gayesi güden sapık hareketleri meşrulaştıran İstanbul sözleşmesinin sizin iktidarınızda imzalanmasını hazmedemiyoruz, inanıyorum ki bu sözleşme en kısa zamanda iptal edilir”
Bu duygularla diyanet işleri başkanı Sayın Ali Erbaş’ın yanında olduğumu ve yaptığı açıklamadan dolayı eleştirenleri de nefretle kınıyorum “ dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku