Güncel

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN ŞEHİDİM

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN ŞEHİDİM

Okunma: 292

13 Şubat 2020 06:45
-A

+A


Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesi Bahçelievler Mahallesi'nde 22.07.2015 yılında evlerinde haince saldırıya uğramış olan Terörle Mücadele Şube Müdürlüğünde görevli polis Şehit Feyyaz Yumuşak’ın bugün doğum günü. Ölümünün üzerinde 5 yıl geçti ve acısı hala yüreklerde yaşatılıyor. Şehit Feyyaz Yumuşak 31. Yaş gününde sevenleri tarafından dualar ile anıldı. Sevenleri hala Feyyaz Yumuşak’ı unutamadı ve sevenleri Feyyaz Yumuşak’ın özlemi ile yaşarken şehidin açık olan sosyal medya hesabından şehit Feyyaz Yumuşak ile ilgili paylaşım yapıyorlar.
 Feyyaz Yumuşak’ın babası Mustafa Yumuşak oğlunun acısı yüreğinde yaşarken dudaklarından dökülen tek bir cümle ”VATAN SAĞOLSUN”.
Şehit Feyyaz Yumuşak ölümünden beş gün önce seyahat belgesini sosyal medyada yayınlaması ardından haince plan yapılıp saldırı düzenlenerek şehit düştü.
Acılı baba oğlunun özlemini Memleket Gazetesi Genel Koordinatörü Zeliha Karayel’e açıklamak istese de yaşadığı üzüntü sebebi ile kelimelere aktaramadı, acılı baba acısı ile özlemini kelimelere sığdıramadı.Tüm acılarını yüreğindeki sessizliğe bırakıp  sadece oğlum Feyyaz diyebildi.
 Unutulmadın Şehit FEYYAZ YUMUŞAK, unutulmayacaksın. Bugün senin doğum günün 31. yaş gününün kutlu olsun şehidim.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku