Güncel

Dulkadiroğlu, "2023 vizyonumuza hep birlikte ve gururla ulaşmak için ADAYIM"

Dulkadiroğlu, "2023 vizyonumuza hep birlikte ve gururla ulaşmak için ADAYIM"

Okunma: 564

14 Kasım 2020 16:25
-A

+A

     Romano Cafe' de basın mensupları ile bir araya gelen Eski Kırşehir İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, AK PARTİ  KIRŞEHİR İL BAŞKANLIĞI'na adaylığını açıkladı. Barboros Dulkadiroğlu Kırşehir siyasetinde sevilen ve sayılan isimlerden biri...Bir dönem Kırşehir AK Parti Belediye Başkanlığı aday adayı olan Dulkadiroğlu, şimdi Kırşehir İl Başkanlığı seçimlerinde adından söz ettiriyor. Barboros Dulkadiroğlu, AK Parti İl Başkanlığı seçimlerinde yer alan güçlü isimlerden biri oldu.
2005 yılında AK Parti ailesine üye olan Dulkadiroğlu, yaptığı basın açıklamasında "Halen siyasi geçmişim ve mevcut konumum itibari ile partililerimiz ve bütün vatandaşlarımıza, bize ulaşan bütün hemşerilerimize hizmet etmeye devam ediyor ve etmeye devam edeceğim." dedi. "Kaybettiklerimizi geri kazanarak; ilk günkü aşk ile sayın genel başkanımız ve cumhurbaşkanımızın davasına, emeğine, hedeflerine ve sevdasına yakışan bir Kırşehir için" adayım diyen Dulkadiroğlu, basın toplantısında şunları kaydetti:
ÇOK DEĞERLİ BASIN MENSUPLARI;
     Hepinizi en derin duygularımla selamlayarak kahvaltı davetimi onurlandırdığınız için çok teşekkür ediyorum, hoş geldiniz şeref verdiniz. sizlerin nezdinde tüm Kırşehirli hemşerilerime de saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
DEĞERLİ ARKADAŞLAR;
      Kendimi sizlere ve kamuoyuna tanıtarak sözlerime başlamak istiyorum. 1980 Kırşehir doğumluyum. evli ve 2 çocuk babasıyım. İlk ve orta öğrenim eğitimimi Kırşehir'de; üniversite eğitimimi yurtdışında tamamladım. İlimizde çeşitli sektörlerde ticari faliyetler yürütmekteyim.
SİYASİ OLARAK;
       2005 yılında AK Parti ailesine üye olarak katıldım. 2011-2014 yılları arasında Kırşehir AK Parti il yönetiminde; çeşitli kademelerde görev alarak hizmet ettim.
2014 yerel seçimlerinde il genel meclisi üyesi seçilerek görevime başladım.
2016 yılında il genel meclis başkanlığına seçildim ve 2019 yılı dönem sonuna kadar büyük bir onur ve gururla bu görevi yürüttüm.
Meclis başkanlığı görev sürem boyunca da; şehrimizin 252 köy, 6 ilçe ve beldelerinde çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmadım ve  gece gündüz demeden hizmet etmekten şeref duydum.
2019 yılı yerel seçimlerinde Kırşehir belediye başkan aday adayı oldum. Aday adaylığım sürecinde halkımızın şahsıma göstermiş olduğu ilgi alaka ve sevgiden dolayı büyük bir onur duydum.
Halen siyasi geçmişim ve mevcut konumum itibari ile partililerimiz ve bütün vatandaşlarımıza, bize ulaşan bütün hemşerilerimize hizmet etmeye devam ediyor ve etmeye devam edeceğim.
DEĞERLİ BASIN MENSUBU ARKADAŞLARIM;
      Malumunuz üzere partimizin kongre süreci başlamıştır. Çok değerli vekilimiz ve İl Başkanımız Sayın Muzaffer Aslan kendi takdirleri ile il kongremizde aday olmama kararı almıştır. Değerli il başkanımıza genel merkezimiz koordinatörlük görevi vermiştir. Bu vesile ile sizlerin nezdinde Sayın Muzaffer Aslan başkanımıza gerek milletvekilliği gerek il başkanlığı dönemlerinde partimize ve şehrimize sunduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder yeni görevinde başarılar dilerim.
Ayrıca bu vesile ile partimizin kuruluşundan bugüne kadar görev almış milletvekillerimize, il başkanlarımıza, belediye başkanlarımıza, ilçe teşkilatlarımıza ve tüm kademelerimizde görev almış bütün dava arkadaşlarıma teşekkür ediyor selam ve saygılarımı sunuyorum.
KIYMETLİ ARKADAŞLARIM;
       Gerçekleşecek olan AK Parti Kırşehir İl Kongremizde aday olduğumu sizlerin huzurunda ve sizlerin vasıtası ile kamuoyuna açıklıyorum ve aday olan tüm dava arkadaşlarıma başarılar diliyorum.
PEKİ; BARBAROS DULKADİROĞLU NEDEN ADAY?
       -         Birlik ve beraberliğimizin devamı ve güçlenmesi için. 
       -         Partimizin enerjisini en üst düzeye çıkarmak için.
       -         Çalınmadık kapı sıkılmadık el bırakmamak için.
       -         Kırgınlıkları küskünlükleri ortadan kaldırmak için.
       -         Halkımız, bürokrasi ve partimiz arasındaki köprüleri kuvvetlendirmek için…  
       -         Bir il başkanından ziyade, vatandaşlarımıza, partililerimize; bir abi, bir kardeş, bir arkadaş ve bir dost olmak için.
       -         Halkımızın iyi gününde de, kötü gününde de yanında olmak için.
       -         Hem partimizi, hem şehrimizi ihtiyaç duyulan her platformda en iyi şekilde temsil etmek için.
       -         İhtiyaç duyulan her noktada, kolay ulaşılabilen bir kardeşiniz olmak için.
       -         Gençliğimizin verdiği enerji, siz değerli dava arkadaşlarımın verdiği güç ve edindiğim tecrübelerimle 2023 vizyonumuza hep birlikte ve gururla ulaşmak için.   
       -         Kaybettiklerimizi geri kazanarak; ilk günkü aşk ile sayın genel başkanımız ve cumhurbaşkanımızın davasına, emeğine, hedeflerine ve sevdasına yakışan bir Kırşehir için.
       -         "Ahi şehrimiz için, partimiz için, hemşerilerimiz için, gönül ve hizmet  teşkilatımız için Barbaros Dulkadiroğlu’’ diyoruz.
       -         Bu kutlu yola baş koyduk, Allah utandırmasın. Allah yolumuzu açık eylesin.
hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyor, katılımlarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku