Güncel

EKİCİOĞLU, ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MANSUR YAVAŞ’LA GÖRÜŞTÜ

EKİCİOĞLU, ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MANSUR YAVAŞ’LA GÖRÜŞTÜ

Okunma: 373

16 Ekim 2021 16:36
-A

+A

Başkan Ekicioğlu, Kırşehir Milletvekili Dr. Metin İlhan’la birlikte Ankara’da bir dizi ziyarette bulundu!

14 Ekim 2021 Perşembe günü Kırşehir milletvekili Dr. Metin İlhan’la birlikte Ankara’da, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Kırşehir eski Valisi Lütfullah Bilgin, Yargıtay Hakimi Kırşehirli hemşehrimiz Hayrettin Türe ve Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Elektrik Gaz Otobüs (EGO) Genel Müdürü Nihat Alkaş'ı ziyaret eden Belediye başkanı Selahattin Ekicioğlu, şunları ifade etti.
“Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’la birlikte ilimizin yetiştirdiği ve çeşitli dönemlerde ilimizde görev yapmış kişilerle istişare halinde bulunarak çalışmaları hakkında bilgi alış verişinde bulunmanın önemine inanıyoruz.
Kırşehir’de doğup büyümüş öğrenimini Kırşehir’de tamamlamış sayısız ismin bugün ülkemizin farklı ilerinde ve kurumlarında görev almalarını Kırşehir açısından çok önemsiyoruz. Aynı şekilde farklı ilerden gelerek ilimizde kamusal görevlerde bulunmuş kişilerin görüşleri bizler için de aynı şekilde önem arz etmektedir.
                İlimizin farklı platformlarda tanıtımı açısından da önem taşıyan bu tür çalışma ve ziyaretlerin Kırşehir’e yapılacak olan yatırım ve tanıtım faaliyetlerinde aydınlatıcı fikirler vermesini de önemsiyoruz.
                Yaptığımız il dışı ziyaretleri kapsamda Perşembe günü Kırşehir Milletvekili Metin İlhan’la birlikte Ankara’da, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Kırşehir eski Valisi Lütfullah Bilgin, Yargıtay Hakimi Kırşehirli hemşehrimiz Hayrettin Türe ve Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Elektrik Gaz Otobüs (EGO) Genel Müdürü Nihat Alkaş'ı ziyaret ederek görüş alış verişinde bulunduk.”
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku