Güncel

EKİCİOĞLU, CHP’Lİ BELEDİYE BAŞKANLARI ÇALIŞTAYI’NA KATILDI

EKİCİOĞLU, CHP’Lİ BELEDİYE BAŞKANLARI ÇALIŞTAYI’NA KATILDI

Okunma: 375

20 Aralık 2021 16:58
-A

+A

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, 17-19 Aralık tarihleri arasında Kayseri’de düzenlen CHP Belediye Başkanları Çalıştayına katıldı

CHP Belediye Başkanları Çalıştayı, 17-19 Aralık tarihleri arasında Kayseri’de düzenlendi. Çalıştayda belediyelerin bugüne kadar yaptığı çalışmalar değerlendirildi, önümüzdeki sürecin yol haritası belirlendi. Ekicioğlu, çalıştayla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları ifade etti:
“5. Belediye Başkanları Çalıştayı, 17 Aralık Cuma günü başladı. Belediye başkanları olarak gruplar hâlinde Kayseri’nin 16 ilçesinde sahaya çıktık, esnafı ve vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını dinledik ve çözüm önerilerini aktardı.
Cuma günü ayrıca Kayseri’de 12 yıl belediye başkanlığı yapan ve “efsane belediye başkanı olarak anılan” Niyazi Bahçecioğlu’nun kabri ve ailesini de ziyaret ettik.
Yaptığımız çalışmalarda Türkiye siyasi tarihine de çok önemli bir not düşmüş oluyoruz. CHP’li Belediyelerin çok kısıtlı bütçe ve engellemelere rağmen nasıl çalıştıklarını ve projeler oluşturduklarını da paylaşma fırsatı bulduk.”
Ekicioğlu, Kayseri’deki çalıştayta İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Kırşehir’de kurmayı planladıkları tarımsal sanayiyi geliştirme projesi kapsamında Farbel Boya’nın yeriyle ilgili görüşerek plan ve programla ilgili düşüncelerini aktardı.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku