Güncel

Ekicioğlu, Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezini Ziyaret Etti

Ekicioğlu, Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezini Ziyaret Etti

Okunma: 488

16 Aralık 2021 17:17
-A

+A

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Artvin Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu ile birlikte 3 Aralık 2021 Cuma günü resmî açılışı gerçekleştirilen Kervansaray Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezi’ni ziyaret etti.

15 Aralık 2021 Çarşamba günü ilimize gelerek Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nu makamında ziyaret eden Artvin Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Kırşehir ziyareti kapsamında Selahattin Ekicioğlu ile birlikte Kervansaray Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezi’ne de katıldı.
Kervansaray Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezi resmî açılışına katılmak isteyen ve ulaşım olanağı bulunmayan engelli hemşerilerimiz Kırşehir Belediyesi Hayata Engel Yok Hizmet Aracımızla açılış programına getirildi.
Ekicioğlu ziyaret kapsamında Kervansaray Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezi’nde hizmet alan hemşerilerimizle de birlikte vakit geçirerek sohbet etti. Verilen hizmetleri yerinde inceleyen ve görevli çalışanlarımızdan da bilgiler alan Ekicioğlu, Kırşehir Belediyesi olarak engelli hemşerilerimizle birlikte olmanın ve onlara hizmet sunmanın sevincini de yaşadıklarını dile getirdi. Ekicioğlu, “Amacımız, Kırşehir Belediyesi olarak hemşerilerimiz için engellerin kaldırılması ve onların sosyal kültürel yaşamlarına birlikte katkı sunmaktır.
Kervansaray Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon ve Gündüz Bakım Merkezi’ndeki çalışmalarımızı tamamlayarak hemşerilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Merkezimizde, Kırşehir’de bulunan engelli vatandaşlarımızın birlikte zaman geçireceği, beden eğitimi, el işi kursu, resim, ahşap boyama, müzik ve bilgisayar kurs vb. alanlarında hizmet alabilecekleri projemizle çok önemli bir ihtiyacı karşılıyoruz.
Biz, Kırşehir Belediyesi olarak söz verdiğimiz projeleri hemşerilerimizden aldığımız destekle bir bir hayata geçirmeye devam ediyoruz ve buna benzer çalışmalarımız farklı alanlarda devam edecek” dedi.
 
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku