Güncel

Ekicioğlu, Öğrencilere Çorba İkram Etti

Belediye Selahattin Ekicioğlu: Gençliğimiz geleceğimizdir ve onlar için ne yaparsak yapalım eksik kalır!

Ekicioğlu, Öğrencilere Çorba İkram Etti

Okunma: 361

1 Ocak 2022 16:35
-A

+A

Belediye Selahattin Ekicioğlu: Gençliğimiz geleceğimizdir ve onlar için ne yaparsak yapalım eksik kalır!
Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi öğrencilerine kampus alanında çorba ikramında bulundu
30 Aralık 2021 Perşembe günü Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi (KAEÜ) merkez yerleşkesindeki Yabancı Diller Yüksekokulu ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu binaları kavşağı ile otobüs durakları karşısında, Kırşehir Belediyesi tarafından kurulan Çorba Evinde öğrencilere çorba ikramında bulunan Selahattin Ekicioğlu, öğrencilerle de sohbet ederek derslerinde ve sınavlarında başarılar diledi.
Ekicioğlu, kampus alanında yaptığı açıklamada, daha önce planladıkları üniversite öğrencilerine yönelik çalışmayı hayata geçirdiklerini söyledi.
Öğrencilerin özellikle sınav dönemleri başta olmak üzere farklı zamanlarda çorba ikramında bulunduklarını vurgulayan Ekicioğlu, “Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’ne projemizle ilgili müracaatta bulunduk ve Rektörümüz de müsaade etti. Bundan sonra da uygun bulunması halinde sadece sınav dönemi için değil, sürekli kahvaltı türü ve çorba ikramımız olacak. 18 bini aşkın öğrencimiz var burada, bunların yaklaşık 5 binine çorba ikram edeceği." dedi.
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi öğrencileri de Kırşehir Belediyesinin yapmış olduğu uygulamadan duydukları memnuniyetlerini dile getirerek Ekicioğlu’na teşekkür ettiler.
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku