Güncel

ERASLAN'DAN ASP'İ ZİYARET ETTİ

ERASLAN'DAN ASP'İ ZİYARET ETTİ

2 Haziran 2018 07:19
-A

+A


Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü Eğitim ve Toplumsal Destek Hizmetleri Daire Başkanı Emin Eraslan ve Çocuk Hizmetleri Genel Müdürü Özel Kalemi Celal Sulu yeni hizmete açılan hizmet binamızı ziyaret ederek incelemelerde bulundular.
Eğitim ve Toplumsal Destek Hizmetleri Daire Başkanı Emin Eraslan; yeni hizmet binamızda bulunan İl Müdürlüğü, Müdürlüğüne bağlı Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü, Şiddet İzleme ve Önleme Merkezi Müdürlüğü ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürlüğünü gezerek personellerimizden yapmış oldukları görevleri hakkında bilgiler aldı.
İl Müdürlüğünün ziyaretinin sonrasında Eraslan; yapım süreci devam eden yatırımımız Erkek Çocuk Evleri Sitesi’ni gezerek incelemelerde bulundu. Ardından Müdürlüğe bağlı Fatma Bacı Çocuk Evleri Sitesi’ni ve Huzurevi Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Huzurevi ziyareti sırasında yaşlı sporcularımızın Yozgat ve Konya Huzurevleri ile olan bocce maçı hazırlık turnuvasını izledi.
Ziyaret Eğitim ve Toplumsal Destek Hizmetleri Daire Başkanı Emin Eraslan ve İl Müdürü Ramazan Baykara’nın arasında geçen bocce karşılaşmasının ardından sonra erdi.         
İl Müdürü Ramazan Baykara, gerçekleştirilen ziyaretten çok memnun kaldığını ifade ederek Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü Eğitim ve Toplumsal Destek Hizmetleri Daire Başkanı Emin Eraslan ve Çocuk Hizmetleri Genel Müdürü Özel Kalemi Celal Sulu’ya teşekkürlerini iletti.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku