Güncel

Erdoğan'dan teşkilatlara uyarı

Erdoğan'dan teşkilatlara uyarı

Okunma: 371

14 Ağustos 2020 15:59
-A

+A

         Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Korona virüsü hep beraber yeneceğiz” diyerek, teşkilata “açta açıkta her kim varsa onun imdadına koşun” talimatı verdi.
        Ak Parti 139. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısı AK Parti Genel Merkezinde yapıldı. Toplantıya; Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bakanlar, parti teşkilat mensupları, Kırşehir'inde aralarında bulunduğu 81 ilin teşkilat başkanları, belediye başkanları ve İl genel Meclis Başkanları katılım gösterdi.
        AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı tarafından "Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Katılımıyla Genel Merkez’de düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları toplantımıza katılım sağladık." açıklamasında bulunuldu.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, teşkilatlara pandemi döneminde izleyecekleri yollar konusunda uyarılarda bulunarak, vatandaşların derdi ile dertlenilmesi konusunda talimat verdi.
            Salgınla mücadeleyi dayanışma ile aşacaklarını ifade eden Erdoğan, Bizim öncelikli görevimiz şehrimize ve insanımıza hizmet etmektir. Salgınla mücadeleyi dayanışma ile aşacağız. Açta açıkta her kim varsa onun imdadına önce biz koşacağız. Bu konuda teşkilatımıza güveniyor ve inanıyorum. Sizler hemen telefonlarına sarılarak ilgili birileri ayağa kaldırmanızı istiyorum.” dedi.
“Eğlencelere ara verelim”
         Korona virüsü konusunda illerde uygulanması gereken tedbirlere de değinen Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Toplu yerlerdeki yapılan eğlencelere ara verilmesi gerektiğini söyleyerek, “hastane yataklarında komada yatmaktansa eğlenceye ara vermek daha evladır.”dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku