Güncel

ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL MÜDÜRÜ NECMETTİN ERKAN “KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ KIRŞEHİR İÇİN ÖNEMLİ BİR DEĞER”

ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL MÜDÜRÜ NECMETTİN ERKAN “KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ KIRŞEHİR İÇİN ÖNEMLİ BİR DEĞER”

4 Şubat 2019 07:02
-A

+A


Ticaret Bakanlığı Esnaf, Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret etti. 1 Şubat 2019 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Ahi Evran Üniversitesi genel ve fiziki durumu görüşüldü.
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin Kırşehir için önemli bir değer olduğunu ifade eden Esnaf, Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan, Ahi Evran Üniversitesi bölgesinde gelişmiş ve gözde bir kurum olması için gereken tüm desteği göstereceklerini söyledi. Üniversitelerin artık illerinin ve bölgelerinin kalkınmasına yardımcı olacak projeler ürettiklerini de kaydeden Erkan, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin pilot üniversite sürecindeki başarısından ve emeklerinden dolayı  Rektör Karakaya’ya da teşekkür etti.  
İlimizin ve üniversitemizin gelişip kalkınması için her türlü fedakarlığı gösterdiklerini belirten Prof. Dr. Vatan Karakaya, şehrimiz ve Ahi Evran Üniversitesi için daha iyisini yapmaya devam edeceklerini söyledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Karakaya, Ticaret Bakanlığı Esnaf, Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan’a teşekkür etti. 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku