Güncel

Etimesgut Belediyesi Kent Konseyi'de Baş Danışman, Genel Sekreteri OĞUZ Sulusaray ;“Milli Ülkü'nün mabedi olan Ülkü Ocaklarının önemi bir kez daha ortaya çıkıyor”

Etimesgut Belediyesi Kent Konseyi'de Baş Danışman, Genel Sekreteri OĞUZ Sulusaray ;“Milli Ülkü'nün mabedi olan Ülkü Ocaklarının önemi bir kez daha ortaya çıkıyor”

23 Ağustos 2019 07:22
-A

+A

 

Aziz Sancar Yaz Okulları kapsamında Ankara Ülkü Ocakları İl Başkanlığı Yöneticileri, İlçe Ocak Başkanları ve Yöneticileri ve Üniversite Yöneticilerine Etimesgut Kent Konseyinde Akdeniz Üniversitesi Öğretim Üyesi Sayın Dr. Ünsal Yılmaz Yeşildal tarafından 2 oturumla gerçekleşen İletişim Teknikleri, Beden Dili ve Protokol Kuralları eğitimi verilmiştir.
Programa MHP MYK Üyesi Doç. Dr. Muhammet Koçak, Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Öğr. Gör. Fevzi Keskin, Ankara Ülkü Ocakları İl Başkanı İlker Darıcı ve Etimesgut Belediyesi Kent Konseyi'de Genel Sekreteri Oğuz Sulusaray katıldı.
Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Bölgesi, 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi 1'nci sıradan millet vekili adayı Etimesgut Belediyesi Kent Konseyi'de Genel Sekreter Oğuz Sulusaray yaptığı açıklamada;Milli değerlerimiz üzerindeki Dejenerasyonun hat safhaya ulaştığı milletin ve gençliğimizin özünden uzaklaştırıldığı son dönemlere bakıldığında 7'den 77'ye hizmet veren ve 'Milli Ülkü'nün mabedi olan Ülkü Ocaklarının önemi bir kez daha ortaya çıkmaktadır.
Milletin ve devletin geleceğini Milli Ülküler ile teminat altına alırsınız.
Milli ülkülerin en doğru şekilde özümseyen gençliğinde özümsemesini sağlayacak olan yol göstericiler Ülkü Ocaklarındadır ve bu misyonla faaliyetlerini yürütmektedir.
Ülkü Ocakları M.Ö. 209 yılında Mete Han'ın başlatmış olduğu teşkilâtlanma iradesinin sivil temsilcisidir.
Mete Han'dan günümüze kurucu ve yaşatıcı Millî İradenin ve Ülkünün yaşatıldığı yerdir Ülkü Ocakları
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku