Güncel

Filyasyon ekibinde görevli öğretmenler ziyaret edildi

Filyasyon ekibinde görevli öğretmenler ziyaret edildi

Okunma: 722

25 Kasım 2020 15:50
-A

+A

          24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle İl Sağlık Müdürlüğü Filyasyon ekibinde görevli öğretmenler ziyaret edildi. Hem günün anlam ve önemi hem de filyasyon ekiplerine moral ve motivasyon amaçlı düzenlenen ziyarette öğretmenlerin günü kutlanarak onlara çalışmalarından ötürü teşekkür edildi.
Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Yetiş, Destek Hizmetleri Başkanı Yunus Dağ, Başkan Yardımcıları Dr. Sadettin Doğangün ve Dr. Deniz Torun Müdürlüğün Filyasyon telefon ekibinde görevli öğretmenleri ziyaret ederek 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladılar.
Ziyarette öğretmenlere koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında filyasyon ekibinde verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür belgesi takdim ettiler.
          İlimizde filyasyon ekipleri, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ekipler, koronavirüs salgınının kontrol altında tutularak, yayılmasının önüne geçmek için büyük mücadele veriyor. Filyasyon ekiplerinin mesaisi, vardiya usulü gece gündüz sürüyor. Ekipler, gece geç saatlere kadar kapı kapı gezerek pozitif olan hastalar ve onların temaslılarını bulup, sorgulamaları ve sağlık kontrollerini yaparak izole edilmelerini sağlıyor.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku