Güncel

Fuar alanı belli oldu...!

Fuar alanı belli oldu...!

14 Mart 2020 10:27
-A

+A

Kırşehir, Ticaret Sanayi Odası (TSO) tarafından 6. Tarım ve Hayvancılık Teknoloji Fuarı yapılacak.
TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz Yönetim kurulu üyeleri ve Ticaret İl Müdürü Mahmut Dalgalı ile organizatör firma yetkililerinin katılımlarıyla fuar alanı yerleşim planı ve teknik ayrıntılar görüşüldü.
TSO’da yapılan görüşmeler sonrasında fuar alanı olarak belirlenen eski sanayi bölgesinde incelemeler yapıldı.
KTSO'dan edinilen bilgilere göre; Kırşehir Ticaret Sanayi Odası (TSO)  ev sahipliğinde gerçekleşecek olan Tarımsal makine ile ekipmanların sergileneceği fuarın Ahilik Bayramı haftasında yapılması planlandı.  6. Tarım ve Hayvancılık Teknoloji Fuarı, 14 Eylül'de başlayacak ve 1 hafta devam edecek. Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi yanında iki bin  metre karelik alana kurulacak olan çadırda tarım aletleri sergilenecek ve satışı yapılacak. Bölgede hizmet veren çiftçilerimizi yeni teknolojiler ile buluşturacak olan fuarda tarım ve hayvancılık sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri ilgililere topluca sunmak hedeflenirken;  fuarda organize sanayi bölgesinde üretilen ürünlerin yanı sıra tarımsal mekanizasyon, traktör, tohum, hayvancılığa ait ekipmanlar başta olmak üzere, bölgenin ihtiyaç duyduğu tüm ekipman ve ürün grupları yer alacak.
 6. Tarım ve Hayvancılık Teknoloji Fuarı için bütün ilçelerden her gün otobüs kaldırılacağı ve fuara yoğun ilgi beklenildiği belirtildi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku