Güncel

FUAR İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

FUAR İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Okunma: 193

18 Ocak 2020 06:31
-A

+A


Kırşehir’de bu yıl düzenlenmesi planlanan 6.Tarım ve Hayvancılık Teknoloji Fuarı ve 1.Gıda & Ticaret & Sanayi Fuarı istişare toplantısı TSO toplantı salonunda yapıldı.
TSO Kırşehir’in ev sahipliğinde Kırşehir bu yıl düzenlenmesi planlanan 6.Tarım ve Hayvancılık Teknoloji Fuarı ve 1.Gıda & Ticaret & Sanayi Fuarı bu yıl farklı bir anlayışla düzenlenecek olan fuar için katılımcılarla istişare toplantısı yapıldı.
TOBB 2020 Yurtiçi Fuar Listesi’nde de yerini alacak olan “ 6.Tarım ve Hayvancılık Teknoloji Fuarı ve 1.Gıda & Ticaret & Sanayi Fuarı’’ için organizatör kuruluş AB Fuarcılık & Organizasyon firması yetkilileri, Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen toplantı ile Fuara katılacak Oda üyeleri ile bir araya geldi. Odamız başkanlığında, Kırşehir Belediyesi, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Kırşehir Koyun Keçi Yetiştiriciler Birliği, Kırşehir Ticaret Borsası, Kırşehir Damızlık Sığır Yetiştiriciler Birliği, Oda üyeleri ve Kırşehir TSO yetkililerinin katılımıyla yapılan toplantıda fuarların yerleşim planı, teknik özellikler ve katılımcı profili ile ilgili ayrıntılar ele alınırken, sektör temsilcilerinin de konuyla ilgili görüş ve talepleri alındı.
TSO bu yıl düzenlenecek olan 6.Tarım ve Hayvancılık Teknoloji Fuarı ve 1.Gıda & Ticaret & Sanayi Fuarında yer almak isteyen firmaların, Kırşehir TSO irtibata geçmesi rica olunur bildirisinde bulundu.


Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku