Güncel

GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI TURPÇU'DAN ÜNİVERSİTE TERCİHİ YAPACAK ÖĞRENCİLERE ÇAĞRI

GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI TURPÇU'DAN ÜNİVERSİTE TERCİHİ YAPACAK ÖĞRENCİLERE ÇAĞRI

4 Ağustos 2018 07:47
-A

+A

  İç Anadolu Gazeteciler Federasyonu Başkan Vekili ve Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Emin Turpçu (YKS) sonuçlarının açıklanmasının ardından tercih yapacak olan tüm öğrencilere bir çağrıda bulundu.
Tercih yapacak öğrencilere seslenen Cemiyet Başkanı Turpçu, ‘Kırşehir de, Yeni Türkiye'nin Yenilikçi Universitesi'ni tercih etmeye davet ediyoruz’ diyerek şunları ifade etti:"Her şeyden önce güvenli bir bölge olmakla birlikte Türkiye’nin en güzel şehirlerinden olan tohum şehir Kırşehir bu coğrafyanın en kıymetli illerinden birisidir.
Buraya öğrenciler, geldiklerinde güvenli ve güzel bir coğrafyanın içerisinde olacaklardır. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi öğretim üyelerinin tamamı bütün öğrencileri kendi çocuklarına verdikleri eğitim düzeyinde bir eğitim vermeye gayret ettiklerini göreceklerdir. Ahi Evran Üniversitesi Yönetimi öğrencilerin her türlü sorunlarına çare bulma bilinci içerisindedirler.Ahi Evran Üniversitesini tercih eden öğrencilerin her türlü sorunlarını, dertlerini dinlemek ve bunları çözmenin gayreti içinde olduklarını bilmeliler. Öğrencilerin burada hem sosyal, hem eğitim, hem de kültürel olarak donanımlı bir birey olarak hayata atılmalarını sağlayacak çok kapsamlı çalışmalar yürütüldügüne şahit olacaklar"

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku