Güncel

GAZETELERİMİZDEN AK PARTİ İL BAŞKANI SEHER ÜNSAL’A ZİYARET...

GAZETELERİMİZDEN AK PARTİ İL BAŞKANI SEHER ÜNSAL’A ZİYARET...

Okunma: 245

28 Eylül 2021 16:22
-A

+A

Gazetelerimiz imtiyaz sahibi Murat Sürmeli ile Gazetelerimiz çalışanlarıyla Ak Parti İl Başkanı Seher Ünsal’ı makamında ziyaret gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen ziyarette açıklamalarda bulunan Seher Ünsal bizim kapımıza gelen herkesi, kişi, dil, din, ırk ayırt etmeden kapımızı açıyoruz.
Seher Ünsal gazetemize yaptığı açıklamada:
Ünsal; Kırşehir’de yaklaşık iki yüz elli bin kişi var. İktidar partisi İl Başkanı olarak her birinin sorumluluğunu omuzlarımızda taşıyoruz, her birinin derdi ile dertleniyoruz ve kendi sorunumuz gibi biliyoruz. Bu kapıdan giren hiç kimseye partili misin, parti üyeliğin var mı diye sormuyoruz dedi.
“Biz İktidar partisiyiz, herkesi kucaklıyoruz”
Ünsal; Elimizden geldiği kadar çözüm odaklı çalışıyoruz ve Allah’ın izniyle öyle de devam edeceğiz. Vatandaştan hiçbir zaman kopmadık ve her zaman vatandaşımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımızın ifadesiyle; “Milletin kurduğu, sahibinin de millet olduğu bir partiyiz.” Kesinlikle sahiplenmiyor ve böbürlenmiyoruz. Emanetçi olduğumuzu biliyoruz ve bu doğrultuda vatandaşımız için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz, çünkü iki yüz elli bin kişinin sorumluluğunun farkındayız ve omzumuzda bunu hissedebiliyoruz ifadelerine yer verdi.
“Cumhur İttifakı bizim kırmızı çizgimiz”
Ünsal; Cumhur İttifakını çok önemsiyoruz. Allah’ın izniyle bu ittifaka kesinlikle halel gelmeyecek. Gerek MHP İl Başkanımız Arif Ekici başkan, gerek biz ve Yönetimde ki arkadaşlarımız olsun hepimiz bu hassasiyeti taşıyoruz çünkü hassasiyeti bizim Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız, Devlet Bahçeli, MHP Genel Başkanımız taşıyor. Bu meselenin memleket Meselesi olduğunun farkındayız. Küçük siyasi hesaplara hiçbir zaman prim vermedik, buna asla müsaade de etmeyeceğiz. Bu dava hepimizin, bizim tek Kırşehir’imiz var. Memleket sedamız var. Dünya’da Türkiye, Türkiye’de Kırşehir diyoruz ve memleketimiz için elimizden gelen her şeyi bıkmadan, usanmadan, yorulmadan, öf demeden yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz dedi.
“Bizim memleket derdimiz var”
Altı yıl sonra Ahilik kutlamaları için Cumhurbaşkanımızın şehrimize gelişiyle oluşan yoğun tempodan yoruldunuz mu sorusuna Ak Parti İl Başkanı Seher Ünsal: Cumhurbaşkanımızın yoğunluğunu ve çalışma temposunu gördükçe biz hiç yorulmuyoruz. Daha çok enerji topluyoruz ve gayretleniyoruz. Dertli olan gayretleniyor. Bizim bir derdimiz var. Bizim memleket derdimiz var. Gayretimizde, çabamızda bu yüzden çünkü milletin umudu bu partide. Biz bunu biliyoruz ve farkındayız. Bu umudu da boşa çıkarmamak için ekipçe gayret gösterip çalışıyoruz diyerek sözlerini noktaladı.
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku