Güncel

GAZİLERDEN, BELEDİYE BAŞKANI YAZGI’YA ZİYARET

GAZİLERDEN, BELEDİYE BAŞKANI YAZGI’YA ZİYARET

28 Nisan 2018 07:44
-A

+A

Gaziler Derneği Başkanı Mustafa Dağ öncülüğünde Aksaray’a gelen Kırşehir Muharip Gaziler Dernek Başkanı Kemal Parlak ve beraberinde gaziler, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı ziyaret etti.
Aksaray’ın tarihi ve doğal güzelliklerini ziyaret etmek üzere kente gelen Kırşehir Muharip Gaziler Dernek Başkanı Kemal Parlak ile beraberindeki gaziler, 2. Kitap Fuarı alanında Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ile görüştüler. Gaziler, Aksaray’da yapılan hizmetlerin göz doldurduğunu ve şehri her anlamda gelişmiş bulduklarını söylediler.Gaziler Derneği Aksaray Şubesinin misafiri olarak Aksaray’da bulunduklarını söyleyen Kırşehir Gaziler Derneği Başkanı Kemal Parlak, Aksaray’da Kılıçaslan Parkı, Seyir Terası, Somuncu Baba Külliyesi, Medrese, Kapalı Çarşı, Piri Mehmet Paşa Alt Geçidi, Tacin Parkını çok beğendiklerini ifade etti.Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ile her zaman uyumlu çalıştıklarını belirten Gaziler Derneği Başkanı Mustafa Dağ ise “Sağolsun Başkanımız söz verdiği her projeyi yerine yetirdi. Gazilerimizin isteğini hiçbir zaman geri çevirmedi. Gezi programlarımıza ve projelerimize hep destek verdiler” diye konuştu.
Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, “Gazilerimiz bizim gurur kaynağımızdır” diye konuştu. Başkan Yazgı, konuşmasının devamında “Öncelikle vatanımızın birlik ve beraberliği için canını feda eden şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Gazilerimiz bizim için her zaman önceliklidir. Çünkü sizlerde bu vatan için mücadele ettiniz. Siz olmasaydınız bizler olamazdık. Bütün bu faaliyetleri başlatamazdık. Hizmetlerimizi yerine getiremezdik. Bizlere vatan ve millet sevgisi aşılıyorsunuz. O yüzden sizler için ne yapsak azdır. O yüzden sizlerin yanında olmak ve destek olmak bizim birinci görevlerimiz arasındadır” ifadelerini kullandı.
Kırşehir Muharip Gaziler Dernek Başkanı Kemal Parlak, misafirperverliğinden dolayı gaziler adına Başkan Yazgı’ya teşekkür etti.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku