Güncel

Genç Çiftler dünya evine girdi...

Genç Çiftler dünya evine girdi...

Okunma: 1456

22 Temmuz 2020 16:34
-A

+A

         Nagehan Turan ve Kadir Ballı çifti, Kırşehir'de düzenlenen muhteşem düğünle dünya evine girdi. Kırşehir Nikah salonunda nikahları kıyılan genç çift bir ömür boyu mutluluğa imza attılar. Sevenleri genç çiftin davetlerine icabet ederek mutlu günlerinde yanlarında olarak heyecanlarına ortak oldular.
         İlkay-Ramazan Ballı'nın oğulları Kadir Ballı ve Sibel-Ömer Turan'ın kızları Nagehan Turan düzenlenen törenle hayatlarını birleştirdi. Çiftin akraba, eş dost ve arkadaşlarından oluşan kalabalık bir davetli grubu çiftin düğününde gönüllerince eğlendi.
Nagehan Turan'ın babası Ömer Turan "İçinde bulunduğumuz zor günler göz önünde bulundurarak İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu’nun 07.07.2020 tarihli kararı ile İlimiz genelinde düğün süreleri bir gün içerisinde 6 saatlik süreyle sınırlandırılmıştır.
Bu nedenle daha önceden hazırlanmış olan davetiyemizde her ne kadar düğünümüz 2 gün süreli olarak bildirilmiş olsa da söz konusu karara uyarak düğünümüzü gerçekleştirdik." dedi. Turan sözlerine şöyle devam etti:
          "Evlilik çok kutsal bir müessesedir. Tabii ki evlilik hayatınızda iyi ve kötü günleri birlikte yaşayacak. Yeni hayatlarında da karşılarına çıkacak olan engelleri, sorunları birlikte aşacaklar. Her şeyden önce bu evliliğin sağlık mutluluk ve huzur içinde devam etmesini temenni ediyorum. Saygı, sevgi ve hoşgörüyü birbirinden eksik etmesinler. Çocuklarımıza sağlıklı ve sevgi dolu geçireceğin güzel günler, mutluluklar diliyorum"
        Bizde Kırşehir Memleket ve Yeni Yeşilyurt Gazeteleri olarak genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku