Güncel

GENÇ VE ÇALIŞKAN İNŞAAT MÜHENDİSİ SERHAT DURAN’DA AK PARTİ KIRŞEHİR İL BAŞKANLIĞI İÇİN ADAYLIĞINI AÇIKLADI …

GENÇ VE ÇALIŞKAN İNŞAAT MÜHENDİSİ SERHAT DURAN’DA  AK PARTİ KIRŞEHİR          İL BAŞKANLIĞI  İÇİN ADAYLIĞINI AÇIKLADI …

Okunma: 714

16 Kasım 2020 17:50
-A

+A

       AK PARTİ KIRŞEHİR İL BAŞKAN ADAYI SERHAT DURAN: “İL BAŞKANI OLMAM HALİNDE BİRLİK, BERABERLİK İÇERİSİNDE ŞEHRİN SORUNLARININ ÇÖZÜMÜ İÇİN MÜCADELE EDECEĞİM”  KIRŞEHİR – Ak Parti Kırşehir İl Kongresine sayılı günler kalırken, İl Başkanlığı için adaylarda çıkmaya başladı.
      Aralık ayında yapılacak olan Ak Parti Kırşehir İl Başkanlığı’na İnşaat Mühendisi Serhat Duran’da adaylığını açıkladı.
BAŞARILI BİR  İŞ HAYATI VAR
      Halen Ak Parti Kırşehir İl Teşkilatında İl Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Serhat Duran Kırşehir ve Bursa illerinde kurmuş olduğu inşaat firmasının sahibi olarak iş hayatına sürdürüyor.
GENÇ VE ÇALIŞKAN
       Başarılı, dürüst ve çalışkan bir iş hayatı bulunan İnşaat Mühendisi Serhat Duran, il başkanı olması halinde birlik ve beraberlik içerisinde şehrin sorunlarının çözümü konusunda mücadele vereceğini söyledi.  Diğer il başkan adaylarına da başarı dileklerinde bulunan İnşaat Mühendisi Serhat Duran, “19 Aralık’ta yapılacak olan kongremizde bende il başkanlığına adaylığımı açıklamış bulunuyorum. Teşkilatımız, parti genel merkezimiz ve Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın uygun görmesiyle il başkanı seçilmem halinde gerek milletvekilimiz gerekse teşkilatımızla birlik ve beraberlik içerisinde şehrimizin sorunlarının çözümü konusunda mücadele vereceğim. Genel Başkanımız Sayın Tayyip Erdoğan’ın da buyurduğu gibi ‘Gün vatanımıza, milletimize ve ülkemize sahip çıkma günüdür.  Biz bugün var, yarın yokuz ama bu millet inşallah ilelebet var olacaktır. Genel Başkanımız Erdoğan’ın davasını davamız olarak görüp üzeremize düşeni yapmak için gece gündüz demeden çalışacağız.” dedi.
SERHAT DURAN KİMDİR?
      İnşaat Mühendisi Serhat Duran, 1982 yılında Kırşehir’de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise tahsilini Kırşehir’de tamamlayan Serhat Duran, Atatürk Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirdi. Evli ve üç çocuk babası olan Serhat Duran, halen Ak Parti Kırşehir İl Teşkilatında İl Başkan Yardımcılığı görevini başarılı bir şekilde yürütüyor. Serhat Duran’ın Kırşehir ve Bursa illerinde kurmuş olduğu inşaat firması bulunuyor.
       Kerdeş desteğini bekliyorum selâmlar
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku