Güncel

GÖNÜLLÜLER HAREKATI SİNCAN’DA BULUŞTU

GÖNÜLLÜLER HAREKATI SİNCAN’DA BULUŞTU

20 Temmuz 2018 07:14
-A

+A

 

            Sincan’da bir araya gelen Gönüllüler Birliği yerel seçimler öncesinde kolları sıvadı. Toplantıya katılar Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, “Ankara’da yaşayan Kırşehirli hemşerilerimizle birlik beraberlik olmamızın bu gün meyvelerini vermiştir. Demek ki birlik beraberlik içinde olursak başaramayacağımız bir yok” dedi.24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinin sona ermesinin ardından Gönüller Harekatı Birliği durmak yok yola devam diyerek yerel seçimlerin yaklaşması ile Sincan Kültür Evi’nde Sincan halkıyla buluştu.
 Gönüller Harekatı toplantısına Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, AK Parti ikinci bölge milletvekili adayı Enes Şişman, Kırşehir Eski Belediye Başkanı Halim Çakır, AK Parti Kaman İlçe Başkanı İbrahim Sever ve Kırşehir sevdalısı Recep Çakır katıldı.BERABERLİĞİMİZ MEYVELERİNİ VERDİ
Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan yaptığı konuşmada “Ankara’da yaşayan Kırşehirli hemşerilerimizle birlik beraberlik olmamızın bu gün meyvelerini vermiştir. Cumhurbaşkanımızı ilk turda seçmiş olup bu güne kadar Kırşehir’imizi temsil edecek yedi milletvekilinin beş tanesini Ankara’dan seçtik. Demek ki birlik ve beraberlik içinde olursak başaramayacağımız bir yok” dedi.
BİRLİK OLURSAK HEP KAZANIRIZ
Aslen Kırşehirli olan Gönüller Harekatı Başkanı Hatice Yörük yaptığı konuşmada “Ankara’da bulunan Kırşehirli hemşerilerimiz bir araya gelerek 24 Haziran seçimlerinde olduğu gibi bugünde ve yarında başaramayacağımız bir şey yok. Bu yüzden tek ses olup birlik ve beraberliğimizi son derece iyi bir noktaya getirmeliyiz. Biz birlikte hareket edersek ve birlik olursak önümüzde aşamayacağımız engel yoktur” ifadelerini kullandı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku