Güncel

GÜÇLÜ KIRŞEHİR’İ TEMSİL EDECEK

GÜÇLÜ KIRŞEHİR’İ TEMSİL EDECEK

19 Nisan 2018 07:58
-A

+A

29 Nisan 2018 Tarihinde Ankara Neşet Ertaş Kültür Merkezinde düzenlenecek olan ''Türkiye'nin sihirli elleri'' yarışmasını Türkiye'nin farklı illerinden çok sayıda Kuaförün katılacağı yarışmada Kırşehir'i temsilen sihirli elleri ile  İkizler Erkek Kuaförü Ercan GÜÇLÜ Katılacak.
 Kırşehir Berberler ve Kuaförler Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve İkizler Erkek Kuaförü İşletmecisi Ercan GÜÇLÜ yaptığı açıklamada; 29 Nisan'da ''Türkiye'nin sihirli elleri'' yarışmasında Kırşehir'i gururla ve en iyi şekilde temsil etmeye gidiyorum. Allah'ın izni ile yarışmadan derece ile memleketime döneceğim, Bu süreçte bana destek veren ve yanımda olan başta eşim ve aileme, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanım Oğuz MARAŞ ve Yönetim Kurulumuza ve Kırşehir halkımıza yürekten teşekkür ederim. Tek isteğim dualarını eksik etmesinler elimden gelenin en iyisini yapacağım ve derece yapacağım.'' ifadelerini kullandı.
 Kırşehir Esnaf Camiası olarak ilimizi "Türkiye' nin Sihirli Elleri" yarışmasında temsil edecek olan Ercan GÜÇLÜ' ye başarılar diliyor, Kırşehir için elinden gelenin en iyisini yapacağına inanıyoruz.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku