Güncel

GÜMRÜK BAKANI TÜFENKÇİ'DEN BORSAYA TEŞEKKÜR

GÜMRÜK BAKANI TÜFENKÇİ'DEN BORSAYA TEŞEKKÜR

14 Haziran 2018 07:58
-A

+A


Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi Kırşehir Gümrük İl Müdürlüğünün açılışını yaptı.
Açılışa; Gümrük Bakanının yanı sıra Bakan yardımcısı, Müsteşar, Müsteşar yardımcısı,Milletvekilleri,Belediye başkanı,STK başkanlar,daire müdürleri Ticaret Borsası Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.
Açılış konuşmasını Gümrük Bölge müdürü yaparken, Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeçi, Milletvekili Mikail Arslan ve son olarak Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi birer konuşma yaptılar.
Bilindiği gibi Kırşehir Ticaret Borsası ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığı arasında yapılan protokol doğrultusunda Gümrük Müdürlüğü için yer tahsisi Ticaret Borsasınca yapılmıştı.Açılışta bir konuşma yapan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi şunları söyledi; Kırşehir’e açılışını gerçekleştirdiğimiz Gümrük İl Müdürlüğü il sanayisine, ekonomisine ve ticaretine büyük kolaylık getirecektir.Bu vesile ile Gümrük Müdürlüğünün kurulmasında emeği olan Milletvekillerine, belediye başkanına, valiye STK başkanlarına emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Özellikle Kırşehir Ticaret Borsamıza ve değerli başkanına ve yöneticilerine teşekkür etmek istiyorum. İnşallah bu Gümrük Müdürlüğü Kırşehir ve Ülkemize büyük fayda sağlayacaktır. Dedi.Açılış kurdele kesilişinin ardından Borsaca Gümrük Müdürlüğüne verilen bina gezildi.
Kırşehir Gümrük İl Müdürlüğü Kırşehir Ticaret Borsasına ait Tarım Ticaret Merkezinde (Buğday Pazarı) kompleks içerisinde yer almaktadır.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ALINTI YAZARLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku