Güncel

“BİR ÇÖKÜŞÜN HİKAYESİ…”

“BİR ÇÖKÜŞÜN HİKAYESİ…”

Okunma: 341

17 Eylül 2021 16:07
-A

+A

Deva Partisi Kırşehir İl Başkanlığı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kırşehir'e gelişinin ardından basın açıklamasında bulundu.

Metin Atabey, Çay ocaklarında otururken sana da mesaj geldi mi ? bizim muhtar zorla ismimi yazdırdı, gitmezsek yardım kesilir, zorla mitinglere mi götürülür ne olursa olsun gitmeyeceğim vb. sohbetlere birçok defa şahit olduk ifadelerinde bulundu.
Ahiliğin başkenti şehrimizin esnaflarına pandemi de can suyu olamayan bir iktidar var olduğunu söyleyen Atabey yorgun bir iktidar var, halkla arasına bariyer çekmiş halktan kopmuş dertlere derman olamayan vaat veremeyen bir iktidar diyerek sözlerini noktaladı.
Deva Partisi Kırşehir İl Başkanı Metin Atabey yaptığı açıklamada;
" Bilindiği üzere Partili Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan 16.09.2021’de ilimize partisinin bina açılışına ve Ahilik haftası dolayısıyla da bir nevi miting yapmaya geldi.
Bir ay öncesinden hazırlıklar başladı, tüm teşkilatları korku sarmaya başladı acaba kalabalıklığı doldurabilecek miyiz? düşüncesi günlerce uykularını kaçırdı. Sonuç olarak; tüm kurumlara, kurumlara bağlı iş yapan firmalara, özel imam hatip lisesine, ticaret meslek lisesine, okul müdürlerine, köy muhtarlarına, büyük sanayi kuruluşuna, özel eğitim kurumlarına vb kuruluşlara baskı yapıldığını çalışanlarına mesaj atıldığını, şehrin meydanında miting yapılacağı için ricayla afiş astırmalara, diğer illerden 2-3 otobüsle insan taşımasına kadar birçok olaya şahit oldu memleketimin insanı.
Çay ocaklarında otururken sana da mesaj geldi mi ? bizim muhtar zorla ismimi yazdırdı, gitmezsek yardım kesilir, zorla mitinglere mi götürülür ne olursa olsun gitmeyeceğim vb. sohbetlere birçok defa şahit olduk.
Ahiliğin başkenti şehrimizin esnaflarına pandemi de can suyu olamayan bir iktidar var. Ahilik haftası için gelen ama Ahiliği yaşatabilecek düzenlemeler yardımlar yapılamayan kendi çabalarıyla ayakta duran Ahi esnaflarımız var ve buna rağmen Cumhurbaşkanımızın geldiği gün tüm esnaflar resmen kepenk kapattı.
Aslında Sn. Cumhurbaşkanımız’ın şehrimize gelişi amirinden memuruna teşkilatının en alt kademesine kadar büyük bir stres yarattı. Sonuçta, yorgun bir iktidar var, halkla arasına bariyer çekmiş halktan kopmuş dertlere derman olamayan vaat veremeyen bir iktidar.
Kırşehir halkımız üzülmesin ülkemiz eski günlerine tekrar dönecek işsizlik düşecek, sanayi üretimi artacak, yatırımlar artacak, çiftçilerimiz kazanacak halkımız kazanacak Deva Kadrolarıyla.
Saygılarımızla…" dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku