Güncel

Kaymakamlıkta Vefa Sosyal Destek Grubu” toplantısı yapıldı

Kaymakamlıkta Vefa Sosyal Destek Grubu” toplantısı yapıldı

25 Mart 2020 15:10
-A

+A

        65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın temel ihtiyaçlarını karşılamak ve taleplerini evlerine ulaştırmak üzere Boztepe Kaymakamı Muhammed Berat BERDİBEK Başkanlığında kurulan “Vefa Sosyal Destek Grubu” , yapılacak  iş ve işlemler ile ilgili toplantı  yapıldı.
        Tüm Dünyada etkisini sürdüren Korona virüs salgını tedbirleri kapsamında ikametlerinden ayrılmalarına kısıtlama/yasaklama getirilen 65 yaş ve üzeri ile kronik hastalığı olan vatandaşların sağlık başta olmak üzere tüm temel ihtiyaçlarının karşılanması için personel, ekip ve araç görevlendirmesi yapıldı.
          Tek başına yaşayan ve ihtiyaçlarını karşılayacak yakını bulunmayan  65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşların mağdur olmamaları için talep ettikleri ihtiyaçlarını Kaymakamlığa ait 5123402, 112, 155, 156 numaralı telefondan  görevlilere bildirebilirler. Görevli personel tarafından belirtilen ihtiyaçlar ilgillerin ikametlerine ulaştırılacak.
Ayrıca herhangi bir nedenle ( Hastalık,Tedavi, Hastane randevusu vb.) İlçe dışına çıkacak olan 65 Yaş üzeri vatandaşlar için Boztepe Kaymakamlığı tarafından Seyahat izin belgesi tanzim edileceği bildirildi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku