Güncel

HALKIN İSTEDİĞİ ADAM YENİDEN SAHALARDA...

HALKIN İSTEDİĞİ ADAM YENİDEN SAHALARDA...

Okunma: 591

17 Kasım 2020 17:15
-A

+A

      2005 yılında AK Parti ailesine üye olarak katılan ve 2011-2014 yılları arasında Kırşehir AK Parti il yönetiminde; çeşitli kademelerde görev alarak Barbaros Dulkadiroğlu yeniden sahalarda. Barbaros Dulkadiroğlu, AK Parti İl Başkanlığı için aday olduğunu açıkladığı günden bu yana Kırşehir halkının gönlünde taht kurdu.
      2020 Yılı AK Parti İl Genel kongresine adaylığını açıklayan Dulkadiroğlu halk tarafından  coşkuyla karşılandı. İl Genel Meclis Başkanlığında görev yaptığı dönemlerde gönüllere taht kuran ve halkın desteği ile her daim  gönüllerde yaşatılan Dulkadiroğlu ,”Beraberliğimizin güçlenmesi adına  adayım... Partimin  gücünü en üst seviyeye çıkarmak için bu kutlu davada  partim ile birlikte halkımıza  hizmet için  her daim var olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Koşullar ne olursa olsun bir an ardımıza bakmaksızın yolumuzda ilerleyeceğiz" dedi.
       Aday adaylığını açıklaması ile  birlikte Kırşehir’de sevinç ile karşılanan Barboros Dulkadiroğlu ,halktan aldığı güç ile yeniden bende varım diyerek şehirde dolaşmadık kapı bırakmadı.  Halk, delege ve esnaflarla istişareler yapan Dulkadiroğlu, “Kırşehir’de her alanda dolaşarak varlığımızı teşkilatımız adına hissettireceğiz. Delegelerimiz ve şehirde olan tüm paydaşlarımızla birlikte kutlu bir yolda olduğumuza inanıyorum” dedi.
        Duruşu ve çizgisini bozmadan halkla iletişimini siyasi varlığı boyunca sürdürdüğünü dile getiren Dulkadiroğlu, 2005 yılında AK Parti ailesine üyeyim ve halen siyasi geçmişim ve mevcut konumum itibari ile partililerimiz ve bütün vatandaşlarımıza, bize ulaşan bütün hemşerilerimize hizmet etmeye devam ediyor ve etmeye devam edeceğim. Kaybettiklerimizi geri kazanarak; ilk günkü aşk ile sayın genel başkanımız ve cumhurbaşkanımızın davasına, emeğine, hedeflerine ve sevdasına yakışan bir Kırşehir için" adayım... Dava inancım Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile devam edecektir.” dedi.
 
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku