Güncel

Harita Mühendisi Yavuz, AK Parti İl Başkanlığına ADAY...

Harita Mühendisi Yavuz, AK Parti İl Başkanlığına ADAY...

Okunma: 643

14 Kasım 2020 16:37
-A

+A

       Kırşehir AK Parti'de İl Başkanlığı seçimleri gündemde. AK Parti İl Başkanlığında, İl Başkanı Muzaffer Aslan'ın görevi bırakmasının ardından ve yaklaşan kongreler öncesi AK Parti Kırşehir İl Başkanlığında yapılacak olan değişim merak konusu oldu. Kırşehir'de AK Parti İl Başkalığı için isimler belli oluyor... Bu isimlerden biri de Harita Mühendisi Hasan Yavuz oldu. Kırşehir Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Başkanı Hasan Yavuz, gazetemize yaptığı açıklamada Kırşehir AK Parti İl Başkan adaylığını açıkladı.
         AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan'ın görevi bırakacağını açıklamasının ardından Kırşehirli adaylar tek tek Kırşehir AK Parti İl Başkanlığına adaylıklarını açıklamaya başladı. Gündemi meşgul eden Kırşehir AK Parti İl Başkanlığı aday listesine, Kırşehir Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Başkanı Hasan Yavuz'un ismi de eklendi.
Kırşehirli Sevilen Mühendis AK Parti teşkilatında yer almıştı. Harita Mühendisi Hasan Yavuz da diğer adaylar gibi listelerde ilgi gören isimlerden biri oldu.
          Tüm gücüyle memleketi için hizmet etmek istediğini söyleyen Hasan Yavuz,  AK Parti’ye hizmet etmenin gönül işi olduğunu vurguladı.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku